Jump to content
Fans Focus - Non League football clubs

Search the Community

Showing results for tags 'Reports'.



More search options

  • Search By Tags

    Type tags separated by commas.
  • Search By Author

Content Type


Forums

  • Football Discussion
    • Non League News
    • Non League Forum
    • Other Football (Premiership, International, Championship etc.) Forum
    • Vanarama National Forum
    • Bostik (Isthmian) League Forum
    • Evo-Stik Northern Premier League Forum
    • Evo-Stik Southern League Forum
    • Combined Counties Forum
    • Spartan South Midlands League Forum
  • Club Forums
    • Hornchurch Forum
    • Ashford Town (Middx) Forum
    • Billericay Town Forum
    • Margate Forum
    • Not the ETFC Forum
    • Slough Town Forum
    • Windsor
  • Non League Community Forums
    • Announcements, Feedback & Support
    • Introduce Yourself
    • General Conversation - The Pub!
    • The JukeBox
    • Laughter Lounge
    • Bird Watching Discussion Forums
  • NLUK Team Forums
  • Inactive Club/League Forums (all forums still open)
    • Concord Rangers Forum
    • Canvey Island Forum
    • Ebbsfleet United Forum
    • St. Albans City Forum
    • Eastern Counties League
    • Essex Senior League Forum
    • Essex Olympian League
    • Hellenic League
    • Midland League
    • Northern Counties East League
    • Northern League
    • North West Counties League
    • Southern Counties East Football League
    • Sussex County League
    • United Counties League
    • Wessex League
    • Western League
    • Missing Club or League Forum? / This Section
  • Off Topic / Lifestyle Forums
  • Software Upgrade Discussion
    • Discussion on the new software / upgrade
  • Canvey Island's Topics

Categories

  • General Articles
  • English Football League
    • Premier League
    • Sky Bet Championship
    • Sky Bet League One
    • Sky Bet League Two
  • Vanarama National League
    • Vanarama National
    • Vanarama National North
    • Vanarama National South
  • Ryman Football League
    • Premier Division
    • Division One North
    • Divison One South
  • Evo-Stik League
    • Premier Division
    • Division One North
    • Division One South
  • Evo-Stik Southern League
    • Premier Division
    • Division One Central
    • Division One South & West
  • Anglian Combination
    • Premier Division
  • Bedfordshire County Football League
    • Premier Division
  • Cambridgeshire County League
    • Premier Division
  • Central Midlands Football League
    • North Division
    • South Division
  • Cheshire Football League
    • Premier Division
  • Combined Counties Football League
  • Dorset Premier League
  • Eastern Counties Football League
  • East Midlands Counties League
  • Essex & Suffolk Border Football League
  • Essex Olympian League
  • Essex Senior Football League
  • Gloucestershire County Football League
  • Hampshire Premier Football League
  • Hellenic Football League
  • Hertfordshire Senior County League
  • Humber Premier League
  • Kent County Football League
  • Leicestershire Senior League
  • Liverpool County Premier League
  • Manchester Football League
  • Middlesex County Football League
  • Midland Football League
  • Northamptonshire Combination Football League
  • Northern Counties East Football League
  • Northern Football Alliance
  • Northern Football League
  • North West Counties Football League
  • Nottinghamshire Senior League
  • Oxfordshire Senior Football League
  • Peterborough & District Football League
  • Sheffield & Hallamshire County Senior League
  • Somerset County League
  • Southern Combination Football League
  • Southern Counties East Football League
  • South West Peninsula Football League
  • Spartan South Midlands Football League
  • Staffordshire County Senior League
  • Suffolk & Ipswich Football League
  • Surrey Elite Intermediate Football League
  • Teesside Football League
  • Thames Valley Premier League
  • United Counties League
  • Wearside Football League
  • Wessex Football League
  • West Cheshire League
  • Western League
  • West Lancashire Football League
  • West Midlands (Regional) League
  • West Riding County Amateur Football League
  • West Yorkshire Association Football League
  • Wiltshire Football League
  • York Football League
  • Former Clubs
  • Scottish Football League
  • Cymru Alliance
  • Mid Wales Football League
  • Welsh Alliance League
  • Welsh Football League
  • Welsh National League (Wrexham Area)
  • Welsh Premier Football League
  • East of Scotland Football League
  • Highland Football League
  • Lowland Football League
  • South of Scotland Football League
  • NIFL Premiership
  • NIFL Championship
  • Ballymena & Provincial Intermediate League
  • Mid-Ulster Football League
  • Northern Amateur Football League
  • Northern Ireland Intermediate League

Blogs

There are no results to display.

There are no results to display.

Calendars

  • Community Calendar / Events
  • Football Matches
  • Birthdays

Categories

  • Non League Football
  • Other Football Videos
  • Other Video Clips

Find results in...

Find results that contain...


Date Created

  • Start

    End


Last Updated

  • Start

    End


Filter by number of...

Joined

  • Start

    End


Group


AIM


MSN


Website URL


ICQ


Yahoo


Jabber


Location


Interests


Supports


Foes


Fav. Player(s)


Fav. Sport(s)


Facebook


Google+


YouTube


Twitter


Skype

Found 69 results

  1. Saturday 10th August – All matches kick off 3.00pm PREMIER DIVISION Ampthill Town v St Margaretsbury Biggleswade United v London Colney Cockfosters v AFC Dunstable Hanwell Town v Berkhamsted Harefield United v Hadley Hertford Town v Hatfield Town Holmer Green v Colney Heath Leverstock Green v London Lions London Tigers v Oxhey Jets Stotfold v Hillingdon Borough Tring Athletic v Hoddesdon Town DIVISION ONE Amersham Town v Southall Bedford v Welwyn Garden City Codicote v Chesham United Reserves FC Broxbourne Borough v Crawley Green Harpenden Town v Winslow United Kings Langley v Buckingham Athletic Langford v Baldock Town Risborough Rangers v Arlesey Town Reserves Sun Postal Sports v Stony Stratford Town Wodson Park v Kentish Town DIVISION TWO Brimsdown v Kent Athletic Hale Leys United v Old Bradwell United The 61FC (Luton) v Pitstone & Ivinghoe Totternhoe v Aston Clinton Tring Corinthians v New Bradwell St Peter Willen v Mursley United Wolverton Town v Caddington
  2. Saturday 27th April (Kick Off 3.00pm unless stated) PREMIER DIVISION Biggleswade United v Haringey Borough Dunstable Town v Hatfield Town Harefield United v Colney Heath Hertford Town v Aylesbury United (@ Broxbourne Borough FC) Holmer Green v AFC Dunstable Leverstock Green v St Margaretsbury London Colney v Hillingdon Borough London Tigers v Berkhamsted Oxhey Jets v Hadley Stotfold v Hanwell Town Tring Athletic v Ampthill Town DIVISION ONE Bedford v Stony Stratford Town Codicote v Harpenden Town Cranfield United v Sun Postal Sports Crawley Green v Buckingham Athletic Langford v Hoddesdon Town London Lions v Kings Langley Southall v New Bradwell St Peter Welwyn Garden City v Amersham Town Winslow United v Cockfosters Wodson Park v Chesham United Reserves DIVISION TWO Aston Clinton v Broxbourne Borough Caddington v Old Bradwell United Mursley United v Tring Corinthians Risborough Rangers v Wolverton Town The 61FC (Luton) v Pitstone & Ivinghoe Totternhoe v Kent Athletic RESERVE DIVISION ONE AFC Dunstable Reserves v London Colney Reserves Cockfosters Reserves v Risborough Rangers Reserves Hadley Reserves v Kent Athletic Reserves Kings Langley Reserves v Hoddesdon Town Reserves RESERVE DIVISION TWO Ampthill Town Reserves v Sun Postal Sports Reserves Old Bradwell United Reserves v Winslow United Reserves Stony Stratford Town Reserves v Totternhoe Reserves Tring Corinthians Reserves v Buckingham Athletic Reserves Wodson Park Reserves v Crawley Green Reserves
  3. Monday 22nd April (Kick Off 7.45pm unless stated) RESERVE DIVISION ONE Cockfosters Reserves v The 61FC (Luton) Reserves Tuesday 23rd April (Kick Off 7.45pm unless stated) PREMIER DIVISION Ampthill Town v Hertford Town Colney Heath v Hatfield Town Haringey Borough v AFC Dunstable Leverstock Green v Hadley (Kick Off 7.30pm) Oxhey Jets v Hanwell Town (Kick Off 7.30pm) DIVISION ONE Cockfosters v Codicote Kentish Town v Cranfield United Kings Langley v Crawley Green Stony Stratford Town v London Lions BUCKINGHAM CHARITY CUP Semi Final First Leg Banbury United v Winslow United DIVISION TWO Aston Clinton v Tring Corinthians (Kick off 6.30pm) Broxbourne Borough v Hale Leys United Mursley United v Wolverton Town (Kick Off 6.30pm) Pitstone & Ivinghoe v Kent Athletic (Kick Off 6.30pm) RESERVE DIVISION ONE Hadley Reserves v Oxhey Jets Reserves (Kick Off 6.30pm) Risborough Rangers Reserves v London Lions Reserves (Kick Off 6.30pm) RESERVE DIVISION TWO Crawley Green Reserves v Harpenden Town Reserves (Kick Off 6.30pm) Wednesday 24th April (Kick Off 7.45pm unless stated) DIVISION ONE Welwyn Garden City v Bedford Wodson Park v Harpenden Town DIVISION TWO Aylesbury Reserves v Risborough Rangers RESERVE DIVISION ONE Kent Athletic Reserves v London Colney Reserves (Kick Off 6.30pm) HERTS INTERMEDIATE CUP Final Bedmond Sports & Social v Kings Langley Reserves Thursday 25th April (Kick Off 7.45pm unless stated) PREMIER DIVISION Haringey Borough v Oxhey Jets Hertford Town v AFC Dunstable WEST HERTS ST MARYS CUP Semi Final Tring Athletic v Hemel Hempstead Town DIVISION ONE Cockfosters v Chesham United Reserves Codicote v Stony Stratford Town London Lions v Kentish Town (@ Hemel Hempstead Town FC) DIVISION TWO Aston Clinton v Pitstone & Ivinghoe (Kick off 6.30pm) RESERVE DIVISION ONE Kings Langley Reserves v AFC Dunstable Reserves The 61FC (Luton) Reserves v Hadley Reserves (Kick Off 6.30pm) RESERVE DIVISION TWO Crawley Green Reserves v Tring Corinthians Reserves (Kick Off 6.30pm) Harpenden Town Reserves v Biggleswade United Reserves Sun Postal Sports Reserves v Buckingham Athletic Reserves
  4. Saturday 20th April (Kick Off 3.00pm unless stated) PREMIER DIVISION AFC Dunstable v Leverstock Green Ampthill Town v Oxhey Jets Aylesbury United v London Colney Berkhamsted v St Margaretsbury Colney Heath v Tring Athletic Hadley v Stotfold Hanwell Town v Harefield United Haringey Borough v Dunstable Town Hatfield Town v Biggleswade United Hertford Town v London Tigers Hillingdon Borough v Holmer Green DIVISION ONE Amersham Town v Southall Buckingham Athletic v London Lions Chesham United Reserves v Cranfield United Cockfosters v Bedford Harpenden Town v Winslow United Hoddesdon Town v Wodson Park Kings Langley v Codicote New Bradwell St Peter v Kentish Town Stony Stratford Town v Langford Welwyn Garden City v Crawley Green DIVISION TWO Aston Clinton v The 61FC (Luton) Aylesbury Reserves v Hale Leys United Broxbourne Borough v Caddington Kent Athletic v Risborough Rangers (Kick Off 2.00pm) Pitstone & Ivinghoe v Wolverton Town Tring Corinthians v Totternhoe (Kick Off 3.30pm) RESERVE DIVISION ONE Hadley Reserves v London Colney Reserves Holmer Green Reserves v Oxhey Jets Reserves Kent Athletic Reserves v St Margaretsbury Reserves (Kick Off 4.30pm) Risborough Rangers Reserves v AFC Dunstable Reserves Stotfold Reserves v Cockfosters Reserves RESERVE DIVISION TWO Crawley Green Reserves v Wodson Park Reserves Totternhoe Reserves v Old Bradwell United Reserves P-P Tring Corinthians Reserves v Welwyn Garden City Reserves
  5. Monday 15th April (Kick Off 7.45pm unless stated) DIVISION ONE Chesham United Reserves v London Lions Wodson Park v Kings Langley Tuesday 16th April (Kick Off 7.45pm unless stated) PREMIER DIVISION Ampthill Town v Leverstock Green Hillingdon Borough v Colney Heath Holmer Green v Hertford Town Oxhey Jets v Biggleswade United (Kick Off 7.30pm) DIVISION ONE Amersham Town v Codicote Cockfosters v Buckingham Athletic Southall v Stony Stratford Town Sun Postal Sports v Langford Welwyn Garden City v Kings Langley DIVISION TWO Broxbourne Borough v Totternhoe Risborough Rangers v Tring Corinthians (Kick off 6.30pm) RESERVE DIVISION ONE Hadley Reserves v St Margaretsbury Reserves (Kick off 6.30pm) Kent Athletic Reserves v The 61FC (Luton) Reserves (Kick Off 6.30pm) Kings Langley Reserves v London Colney Reserves SOUTH MIDLANDS FLOODLIGHT CUP (Reserve Section) Semi Final Hoddesdon Town Reserves v Royston Town Reserves RESERVE DIVISION TWO Biggleswade United Reserves v Winslow United Reserves Buckingham Athletic Reserves v Old Bradwell United Reserves (Kick Off 7.30pm) New Bradwell St Peter Reserves v Stony Stratford Town Reserves Wednesday 17th April (Kick Off 7.45pm unless stated) PREMIER DIVISION Hadley v Haringey Borough BERKS & BUCKS INTERMEDIATE CUP FINAL Aston Clinton v Pitstone & Ivinghoe (@ Chesham United FC) (Kick Off 7.30pm) BEDS INTERMEDIATE CUP FINAL AFC Dunstable Reserves v Barton Rovers Reserves (@ Stotfold FC) RESERVE DIVISION TWO Welwyn Garden City Reserves v Harpenden Town Reserves Thursday 18th April (Kick Off 7.45pm unless stated) PREMIER DIVISION Colney Heath v Oxhey Jets Stotfold v St Margaretsbury HERTS CHARITY SHIELD Semi Final Hoddesdon Town v Hertford Town DIVISION ONE Buckingham Athletic v Wodson Park (Kick Off 7.30pm) Cockfosters v Welwyn Garden City London Lions v Cranfield United (@ Hemel Hempstead Town FC) Stony Stratford Town v Amersham Town Winslow United v Southall RESERVE DIVISION ONE Kings Langley Reserves v Kent Athletic Reserves SOUTH MIDLANDS FLOODLIGHT CUP (Reserve Section) Semi Final St Margaretsbury Reserves v Sun Postal Sports Reserves
  6. Saturday 13th April (Kick Off 3.00pm unless stated) PREMIER DIVISION Berkhamsted v Hertford Town Biggleswade United v Hanwell Town Dunstable Town v AFC Dunstable Hillingdon Borough v Tring Athletic Holmer Green v Haringey Borough Leverstock Green v Harefield United London Colney v Hadley London Tigers v Aylesbury United Oxhey Jets v Hatfield Town St Margaretsbury v Ampthill Town Stotfold v Colney Heath DIVISION ONE Bedford v Chesham United Reserves Codicote v New Bradwell St Peter Cranfield United v Kentish Town Crawley Green v Stony Stratford Town Langford v Buckingham Athletic London Lions v Amersham Town Southall v Kings Langley Sun Postal Sports v Cockfosters Winslow United v Hoddesdon Town ANAGRAM RECORDS FEEDER LEAGUES TROPHY Semi Final Kent Athletic v Harpenden Town Risborough Rangers v Baldock Town DIVISION TWO Aston Clinton v Aylesbury Reserves Caddington v Wolverton Town (Kick Off 2.30pm) Old Bradwell United v Totternhoe Pitstone & Ivinghoe v Broxbourne Borough Tring Corinthians v The 61FC (Luton) RESERVE CHALLENGE TROPHY Semi Final Kings Langley Reserves v Hoddesdon Town Reserves RESERVE DIVISION ONE AFC Dunstable Reserves v Kent Athletic Reserves Cockfosters Reserves v The 61FC (Luton) Reserves Hadley Reserves v Langford Reserves RESERVE DIVISION TWO Ampthill Town Reserves v Tring Corinthians Reserves New Bradwell St Peter Reserves v Harpenden Town Reserves Stony Stratford Town Reserves v Old Bradwell United Reserves Totternhoe Reserves v Biggleswade United Reserves Welwyn Garden City Reserves v Crawley Green Reserves Wodson Park Reserves v Sun Postal Sports Reserves
  7. Monday 8th April (Kick Off 7.45pm unless stated) PREMIER DIVISION Colney Heath v Haringey Borough Hillingdon Borough v AFC Dunstable DIVISION ONE London Lions v Langford (@ Hemel Hempstead Town FC) Tuesday 9th April (Kick Off 7.45pm unless stated) PREMIER DIVISION Dunstable Town v Haringey Borough Hanwell Town v Colney Heath Hatfield Town v London Colney Holmer Green v London Tigers Oxhey Jets v Leverstock Green (Kick Off 7.30pm) Stotfold v Aylesbury United Tring Athletic v Harefield United DIVISION ONE Amersham Town v Cockfosters Harpenden Town v Bedford Kentish Town v Crawley Green Stony Stratford Town v Cranfield United Sun Postal Sports v New Bradwell St Peter DIVISION TWO Old Bradwell United v Wolverton Town (Kick off 6.30pm) Pitstone & Ivinghoe v Tring Corinthians (Kick off 6.30pm) Risborough Rangers v Aston Clinton (Kick off 6.30pm) RESERVE DIVISION ONE Hoddesdon Town Reserves v Kent Athletic Reserves Kings Langley Reserves v St Margaretsbury Reserves London Colney Reserves v Cockfosters Reserves RESERVE DIVISION TWO New Bradwell St Peter Reserves v Wodson Park Reserves Winslow United Reserves v Totternhoe Reserves Wednesday 10th April (Kick Off 7.45pm unless stated) PREMIER DIVISION AFC Dunstable v Ampthill Town HERTS CHARITY SHIELD Quarter Final Hertford Town v Kings Langley DIVISION ONE London Lions v Welwyn Garden City (@ Hemel Hempstead Town FC) DIVISION TWO Aylesbury Reserves v Broxbourne Borough RESERVE DIVISION ONE AFC Dunstable Reserves v The 61FC (Luton) Reserves (Kick Off 6.30pm) Thursday 11th April (Kick Off 7.45pm unless stated) PREMIER DIVISION Hadley v Colney Heath Hanwell Town v Aylesbury United Harefield United v Dunstable Town Tring Athletic v Haringey Borough SOUTH MIDLANDS FLOODLIGHT CUP (Senior Section) Semi Final St Margaretsbury v Oxhey Jets NORTH BEDS CHARITY CUP Semi Final Biggleswade United v Barton Rovers DIVISION ONE Cockfosters v Hoddesdon Town Codicote v Stony Stratford Town Kentish Town v Langford Kings Langley v Amersham Town New Bradwell St Peter v Bedford Winslow United v Southall BUCKINGHAM CHARITY CUP Semi Final Second Leg Olney Town v Stony Stratford Town RESERVE CHALLENGE TROPHY Semi Final Oxhey Jets Reserves v Hadley Reserves RESERVE DIVISION ONE London Colney Reserves v Langford Reserves RESERVE DIVISION TWO Buckingham Athletic Reserves v Tring Corinthians Reserves Crawley Green Reserves v Harpenden Town Reserves (Kick Off 6.30pm) Stony Stratford Town Reserves v Biggleswade United Reserves
  8. Saturday 30th March (Kick Off 3.00pm unless stated) PREMIER DIVISION Aylesbury United v Tring Athletic Berkhamsted v Hanwell Town Biggleswade United v Hadley Dunstable Town v Colney Heath Haringey Borough v Stotfold Hillingdon Borough v Ampthill Town Holmer Green v Hatfield Town Leverstock Green v London Tigers London Colney v Hertford Town Oxhey Jets v AFC Dunstable St Margaretsbury v Harefield United DIVISION ONE Bedford v Hoddesdon Town Codicote v Kentish Town Cranfield United v Amersham Town Kings Langley v Chesham United Reserves Langford v Cockfosters London Lions v New Bradwell St Peter Southall v Buckingham Athletic Stony Stratford Town v Harpenden Town Sun Postal Sports v Wodson Park Winslow United v Welwyn Garden City DIVISION TWO Broxbourne Borough v Mursley United Caddington v Old Bradwell United Hale Leys United v The 61FC (Luton) Totternhoe v Aston Clinton Wolverton Town v Aylesbury Reserves DIVISION TWO CUP Semi Final Pitstone & Ivinghoe v Risborough Rangers ANAGRAM RECORDS FEEDER LEAGUES TROPHY Quarter Final Kent Athletic v Tring Corinthians RESERVE DIVISION ONE AFC Dunstable Reserves v Cockfosters Reserves Hadley Reserves v London Lions Reserves Hoddesdon Town Reserves v Oxhey Jets Reserves Risborough Rangers Reserves v Kings Langley Reserves Stotfold Reserves v Langford Reserves The 61FC (Luton) Reserves v London Colney Reserves RESERVE DIVISION TWO Ampthill Town Reserves v Biggleswade United Reserves Harpenden Town Reserves v Stony Stratford Town Reserves New Bradwell St Peter Reserves v Totternhoe Reserves Old Bradwell United Reserves v Tring Corinthians Reserves Welwyn Garden City Reserves v Sun Postal Sports Reserves Wodson Park Reserves v Buckingham Athletic Reserves
  9. Monday 1st April (Kick Off 3.00pm unless stated) PREMIER DIVISION Harefield United v Aylesbury United DIVISION ONE Crawley Green v London Lions DIVISION ONE CUP Semi Final Kings Langley v Cockfosters (Kick Off 2.00pm) DIVISION TWO Aylesbury Reserves v Mursley United (Kick Off 12.00pm) Old Bradwell United v Aston Clinton (Kick Off 12.00pm) Pitstone & Ivinghoe v Hale Leys United (Kick Off 12.00pm) Risborough Rangers v The 61FC (Luton) (Kick Off 12.00pm) Tring Corinthians v Wolverton Town (Kick Off 12.00pm) Tuesday 2nd April (Kick Off 7.45pm unless stated) PREMIER DIVISION Hillingdon Borough v Dunstable Town Holmer Green v Stotfold Leverstock Green v Berkhamsted (Kick Off 7.30pm) London Colney v Hanwell Town Oxhey Jets v Ampthill Town (Kick Off 7.30pm) St Margaretsbury v Colney Heath DUDLEY LATHAM MEMORIAL (Premier Division) CUP Semi Final Tring Athletic v Hadley DIVISION ONE Buckingham Athletic v Stony Stratford Town (Kick Off 7.30pm) Cranfield United v Codicote Southall v Bedford Winslow United v Langford RESERVE DIVISION ONE Cockfosters Reserves v Oxhey Jets Reserves Hoddesdon Town Reserves v London Colney Reserves SOUTH MIDLANDS FLOODLIGHT CUP (Reserve Section) Second Round Sun Postal Sports Reserves v London Lions Reserves RESERVE DIVISION TWO Harpenden Town Reserves v Wodson Park Reserves Wednesday 3rd April (Kick Off 7.45pm unless stated) PREMIER DIVISION AFC Dunstable v Biggleswade United Aylesbury United v Haringey Borough DIVISION ONE Chesham United Reserves v Wodson Park Crawley Green v New Bradwell St Peter London Lions v Cockfosters (@ Hemel Hempstead Town FC) Welwyn Garden City v Sun Postal Sports HERTS SENIOR CENTENARY TROPHY FINAL Broxbourne Borough v Baldock Town (@ County Ground Letchworth) RESERVE DIVISION ONE Kent Athletic Reserves v AFC Dunstable Reserves (Kick Off 6.30pm) St Margaretsbury Reserves v Stotfold Reserves The 61FC (Luton) Reserves v Hadley Reserves (Kick Off 6.30pm) Thursday 4th April (Kick Off 7.45pm unless stated) LEAGUE CHALLENGE TROPHY Semi Final Colney Heath v Dunstable Town PREMIER DIVISION Ampthill Town v Holmer Green Harefield United v Stotfold Hertford Town v Hadley London Tigers v Hillingdon Borough Oxhey Jets v Tring Athletic (Kick Off 7.30m) St Margaretsbury v Hanwell Town DIVISION ONE Buckingham Athletic v Bedford (Kick Off 7.30pm) Harpenden Town v Hoddesdon Town Kings Langley v Winslow United Southall v Kentish Town DIVISION ONE CUP Semi Final Codicote v Stony Stratford Town DIVISION TWO Tring Corinthians v Aston Clinton (Kick off 6.30pm) RESERVE DIVISION ONE Hoddesdon Town Reserves v Langford Reserves Holmer Green Reserves v Kings Langley Reserves RESERVE DIVISION TWO Winslow United Reserves v Crawley Green Reserves
  10. Tuesday 26th March (Kick Off 7.45pm unless stated) PREMIER DIVISION Colney Heath v Haringey Borough Harefield United v Hadley Hertford Town v AFC Dunstable Hillingdon Borough v Hanwell Town Holmer Green v Stotfold St Margaretsbury v London Tigers DUDLEY LATHAM MEMORIAL (Premier Division) CUP Semi Final Oxhey Jets v Aylesbury United (Kick Off 7.30pm) DIVISION ONE Buckingham Athletic v Bedford (Kick Off 7.30pm) Langford v Harpenden Town New Bradwell St Peter v Amersham Town Stony Stratford Town v Kentish Town Sun Postal Sports v Southall DIVISION ONE CUP Quarter Final Hoddesdon Town v Cockfosters DIVISION TWO Broxbourne Borough v Hale Leys United RESERVE DIVISION ONE London Colney Reserves v Langford Reserves Stotfold Reserves v AFC Dunstable Reserves HERTS INTERMEDIATE CUP Final Bedmond Sports & Social v Kings Langley Reserves RESERVE DIVISION TWO Harpenden Town Reserves v Biggleswade United Reserves Winslow United Reserves v Crawley Green Reserves Wednesday 27th March (Kick Off 7.45pm unless stated) DIVISION ONE Wodson Park v Crawley Green DIVISION ONE CUP Quarter Final Chesham United Reserves v Codicote RESERVE DIVISION ONE St Margaretsbury Reserves v The 61FC (Luton) Reserves Thursday 28th March (Kick Off 7.45pm unless stated) PREMIER DIVISION Haringey Borough v Harefield United London Colney v Leverstock Green Oxhey Jets v Berkhamsted (Kick Off 7.30pm) St Margaretsbury v Hertford Town DIVISION ONE Hoddesdon Town v Buckingham Athletic Kings Langley v London Lions Southall v Cockfosters RESERVE DIVISION ONE Holmer Green Reserves v Stotfold Reserves RESERVE DIVISION TWO Stony Stratford Town Reserves v Tring Corinthians Reserves
  11. Saturday 23rd March (Kick Off 3.00pm unless stated) PREMIER DIVISION AFC Dunstable v Biggleswade United Ampthill Town v Holmer Green Colney Heath v Oxhey Jets Hanwell Town v Aylesbury United Harefield United v Dunstable Town Hatfield Town v London Colney Hertford Town v Hadley Leverstock Green v Berkhamsted London Tigers v Hillingdon Borough Stotfold v St Margaretsbury Tring Athletic v Haringey Borough DIVISION ONE Amersham Town v Codicote Buckingham Athletic v Wodson Park Cockfosters v Chesham United Reserves Crawley Green v London Lions Harpenden Town v Hoddesdon Town Kentish Town v Langford New Bradwell St Peter v Bedford Stony Stratford Town v Cranfield United Welwyn Garden City v Kings Langley Winslow United v Southall DIVISION TWO Caddington v Wolverton Town Mursley United v Kent Athletic Risborough Rangers v Hale Leys United The 61FC (Luton) v Old Bradwell United Tring Corinthians v Broxbourne Borough BERKS & BUCKS INTERMEDIATE CUP FINAL Aston Clinton v Pitstone & Ivinghoe (@ Binfield FC) (Kick Off 2.30pm) RESERVE DIVISION ONE AFC Dunstable Reserves v Hadley Reserves Hoddesdon Town Reserves v Langford Reserves Kent Athletic Reserves v London Colney Reserves Kings Langley Reserves v Risborough Rangers Reserves London Lions Reserves v Holmer Green Reserves Oxhey Jets Reserves v The 61FC (Luton) Reserves St Margaretsbury Reserves v Stotfold Reserves RESERVE DIVISION TWO Biggleswade United Reserves v Winslow United Reserves Crawley Green Reserves v Harpenden Town Reserves Old Bradwell United Reserves v Ampthill Town Reserves Sun Postal Sports Reserves v Buckingham Athletic Reserves Wodson Park Reserves v Totternhoe Reserves
  12. Saturday 16th March (Kick Off 3.00pm unless stated) PREMIER DIVISION Aylesbury United v Hatfield Town Berkhamsted v Ampthill Town Biggleswade United v London Tigers Dunstable Town v Hertford Town Hadley v Colney Heath Haringey Borough v Harefield United Hillingdon Borough v AFC Dunstable Holmer Green v Stotfold London Colney v Leverstock Green Oxhey Jets v Tring Athletic St Margaretsbury v Hanwell Town DIVISION ONE Bedford v Amersham Town Codicote v Stony Stratford Town Hoddesdon Town v Buckingham Athletic Kings Langley v Winslow United Langford v Welwyn Garden City London Lions v Kentish Town Southall v Cockfosters Sun Postal Sports v New Bradwell St Peter Wodson Park v Crawley Green ANAGRAM RECORDS FEEDER LEAGUES TROPHY Quarter Finals FC Deportivo Galicia v Risborough Rangers Kent Athletic v Tring Corinthians Standon & Puckeridge v Harpenden Town DIVISION TWO Caddington v Old Bradwell United Mursley United v The 61FC (Luton) Wolverton Town v Aylesbury Reserves DIVISION TWO CUP Quarter Final Pitstone & Ivinghoe v Broxbourne Borough DIVISION TWO CUP Semi Final Aston Clinton v Hale Leys United RESERVE DIVISION ONE AFC Dunstable Reserves v Hoddesdon Town Reserves Cockfosters Reserves v Oxhey Jets Reserves Hadley Reserves v St Margaretsbury Reserves Risborough Rangers Reserves v London Lions Reserves Stotfold Reserves v London Colney Reserves The 61FC (Luton) Reserves v Kent Athletic Reserves RESERVE DIVISION TWO Ampthill Town Reserves v Stony Stratford Town Reserves Buckingham Athletic Reserves v Biggleswade United Reserves Crawley Green Reserves v Tring Corinthians Reserves New Bradwell St Peter Reserves v Sun Postal Sports Reserves Old Bradwell United Reserves v Wodson Park Reserves Welwyn Garden City Reserves v Harpenden Town Reserves Winslow United Reserves v Totternhoe Reserves
  13. Tuesday 12th March (Kick Off 7.45pm unless stated) LEAGUE CHALLENGE TROPHY Quarter Final Oxhey Jets v Dunstable Town (Kick Off 7.30pm) PREMIER DIVISION Hanwell Town v Ampthill Town Haringey Borough v Hillingdon Borough Hertford Town v Colney Heath London Colney v Aylesbury United DIVISION ONE Buckingham Athletic v Cranfield United (Kick Off 7.30pm) Codicote v Welwyn Garden City Kentish Town v Kings Langley Stony Stratford Town v Winslow United MIDDLESEX SENIOR CHARITY CUP Quarter Final Hanworth Villa v Cockfosters RESERVE DIVISION ONE Hoddesdon Town Reserves v Kings Langley Reserves Holmer Green Reserves v Risborough Rangers Reserves Langford Reserves v St Margaretsbury Reserves Stotfold Reserves v AFC Dunstable Reserves RESERVE DIVISION TWO New Bradwell St Peter Reserves v Biggleswade United Reserves Winslow United Reserves v Buckingham Athletic Reserves Wednesday 13th March (Kick Off 7.45pm unless stated) PREMIER DIVISION Hadley v St Margaretsbury BEDS SENIOR CUP Semi Final AFC Dunstable v Barton Rovers BEDS SENIOR TROPHY FINAL Potton United v Bedford DIVISION ONE Chesham United Reserves v Southall London Lions v Langford (@ Hemel Hempstead Town FC) Wodson Park v New Bradwell St Peter RESERVE DIVISION TWO Ampthill Town Reserves v Crawley Green Reserves Thursday 14th March (Kick Off 7.30pm unless stated) HERTS CHARITY SHIELD Semi Final Oxhey Jets v Colney Heath PREMIER DIVISION Haringey Borough v Berkhamsted RESERVE DIVISION ONE Kings Langley Reserves v Cockfosters Reserves
  14. Saturday 9th March (Kick Off 3.00pm unless stated) PREMIER DIVISION AFC Dunstable v St Margaretsbury Ampthill Town v Haringey Borough Colney Heath v Berkhamsted Hanwell Town v Hadley Harefield United v Aylesbury United Hatfield Town v Hertford Town Leverstock Green v Hillingdon Borough London Colney v Dunstable Town Oxhey Jets v Biggleswade United Stotfold v London Tigers Tring Athletic v Holmer Green DIVISION ONE Amersham Town v Sun Postal Sports Buckingham Athletic v Kings Langley Chesham United Reserves v London Lions Cockfosters v Hoddesdon Town Crawley Green v Codicote Kentish Town v Bedford New Bradwell St Peter v Langford Stony Stratford Town v Wodson Park Welwyn Garden City v Harpenden Town Winslow United v Cranfield United DIVISION TWO Hale Leys United v Old Bradwell United Kent Athletic v Aston Clinton Mursley United v Aylesbury Reserves Pitstone & Ivinghoe v Caddington Risborough Rangers v Broxbourne Borough The 61FC (Luton) v Wolverton Town Totternhoe v Tring Corinthians RESERVE DIVISION ONE AFC Dunstable Reserves v Langford Reserves Hadley Reserves v Oxhey Jets Reserves Hoddesdon Town Reserves v Risborough Rangers Reserves Holmer Green Reserves v Kent Athletic Reserves Kings Langley Reserves v Stotfold Reserves London Lions Reserves v Cockfosters Reserves St Margaretsbury Reserves v The 61FC (Luton) Reserves RESERVE DIVISION TWO Biggleswade United Reserves v Ampthill Town Reserves Crawley Green Reserves v Buckingham Athletic Reserves Harpenden Town Reserves v Winslow United Reserves Old Bradwell United Reserves v New Bradwell St Peter Reserves Sun Postal Sports Reserves v Totternhoe Reserves Tring Corinthians Reserves v Welwyn Garden City Reserves
  15. Monday 4th March (Kick Off 7.45pm unless stated) LONDON SENIOR CUP Fourth Round Kingstonian v Hanwell Town Tuesday 5th March (Kick Off 7.45pm unless stated) LEAGUE CHALLENGE TROPHY Quarter Final Cockfosters v Hadley PREMIER DIVISION Dunstable Town v Biggleswade United Hatfield Town v Tring Athletic Hertford Town v Harefield United Hillingdon Borough v Oxhey Jets London Tigers v Haringey Borough BERKS & BUCKS SENIOR TROPHY Semi Final Ascot United v Aylesbury United SOUTH MIDLANDS FLOODLIGHT CUP (Senior Section) Second Round St Margaretsbury v Royston Town WEST HERTS ST MARY’S CUP Semi Final Berkhamsted v Chipperfield Corinthians DIVISION ONE Amersham Town v New Bradwell St Peter Hoddesdon Town v Sun Postal Sports Kings Langley v Southall Wodson Park v Welwyn Garden City DIVISION ONE CUP Quarter Final Stony Stratford Town v Langford RESERVE DIVISION ONE Holmer Green Reserves v Cockfosters Reserves Langford Reserves v Hadley Reserves Stotfold Reserves v The 61FC (Luton) Reserves RESERVE DIVISION TWO Sun Postal Sports Reserves v Crawley Green Reserves Winslow United Reserves v Tring Corinthians Reserves Wednesday 6th March (Kick Off 7.45pm unless stated) LEAGUE CHALLENGE TROPHY Quarter Finals Crawley Green v Codicote London Lions v Colney Heath PREMIER DIVISION AFC Dunstable v Stotfold RESERVE DIVISION TWO Ampthill Town Reserves v Totternhoe Reserves BIGGLESWADE KNOCK OUT CUP Semi Final Biggleswade United Reserves v Ickwell & Old Warden Thursday 7th March (Kick Off 7.45pm unless stated) PREMIER DIVISION Haringey Borough v St Margaretsbury RESERVE DIVISION ONE Kings Langley Reserves v London Lions Reserves St Margaretsbury Reserves v AFC Dunstable Reserves
  16. Saturday 2nd March (Kick Off 3.00pm unless stated) PREMIER DIVISION Aylesbury United v AFC Dunstable Berkhamsted v Tring Athletic Biggleswade United v Colney Heath Dunstable Town v Leverstock Green Hadley v Ampthill Town Haringey Borough v Hanwell Town Hertford Town v Stotfold Hillingdon Borough v Hatfield Town Holmer Green v Harefield United London Colney v St Margaretsbury London Tigers v Oxhey Jets DIVISION ONE Bedford v Southall Codicote v London Lions Cranfield United v Crawley Green Harpenden Town v Cockfosters Hoddesdon Town v Chesham United Reserves Kings Langley v Stony Stratford Town Langford v Amersham Town Sun Postal Sports v Kentish Town Welwyn Garden City v Buckingham Athletic Wodson Park v Winslow United DIVISION TWO Aylesbury Reserves v Totternhoe Broxbourne Borough v Pitstone & Ivinghoe Kent Athletic v Hale Leys United Mursley United v Aston Clinton The 61FC (Luton) v Risborough Rangers Tring Corinthians v Old Bradwell United Wolverton Town v Caddington RESERVE CHALLENGE TROPHY Quarter Final AFC Dunstable Reserves v Oxhey Jets Reserves RESERVE DIVISION ONE Hadley Reserves v Kings Langley Reserves London Lions Reserves v Kent Athletic Reserves Risborough Rangers Reserves v Langford Reserves St Margaretsbury Reserves v Holmer Green Reserves Stotfold Reserves v Hoddesdon Town Reserves LONDON INTERMEDIATE CUP Semi Final Metrogas v Cockfosters Reserves RESERVE DIVISION TWO Ampthill Town Reserves v Harpenden Town Reserves Crawley Green Reserves v Biggleswade United Reserves New Bradwell St Peter Reserves v Welwyn Garden City Reserves Old Bradwell United Reserves v Sun Postal Sports Reserves Stony Stratford Town Reserves v Buckingham Athletic Reserves Totternhoe Reserves v Tring Corinthians Reserves Winslow United Reserves v Wodson Park Reserves
  17. Tuesday 26th February (Kick Off 7.45pm unless stated) LEAGUE CHALLENGE TROPHY Third Round Bedford v Cockfosters Buckingham Athletic v London Lions (Kick Off 7.30pm) Harefield United v Codicote PREMIER DIVISION Colney Heath v St Margaretsbury Dunstable Town v London Tigers Haringey Borough v Biggleswade United Leverstock Green v Tring Athletic (Kick Off 7.30pm) London Colney v Holmer Green Stotfold v Hillingdon Borough DUDLEY LATHAM MEMORIAL (Premier Division) CUP Quarter Final Ampthill Town v Oxhey Jets DIVISION ONE Cranfield United v Wodson Park Harpenden Town v New Bradwell St Peter Hoddesdon Town v Stony Stratford Town Kentish Town v Chesham United Reserves Sun Postal Sports v Kings Langley NORTH BEDS CHARITY CUP Semi Final Biggleswade Town v Langford RESERVE CHALLENGE TROPHY Quarter Final Kings Langley Reserves v Crawley Green Reserves RESERVE DIVISION ONE Holmer Green Reserves v Hadley Reserves St Margaretsbury Reserves v Hoddesdon Town Reserves RESERVE DIVISION TWO Winslow United Reserves v Harpenden Town Reserves Wednesday 27th February (Kick Off 7.45pm unless stated) PREMIER DIVISION AFC Dunstable v Hatfield Town Aylesbury United v Hertford Town Hadley v Berkhamsted DIVISION ONE Crawley Green v Winslow United RESERVE DIVISION ONE Oxhey Jets Reserves v London Lions Reserves (Kick Off 7.30pm) RESERVE DIVISION TWO Ampthill Town Reserves v Old Bradwell United Reserves Welwyn Garden City Reserves v Wodson Park Reserves Thursday 28th February (Kick Off 7.45pm unless stated) LEAGUE CHALLENGE TROPHY Third Round Oxhey Jets v Hanwell Town (Kick Off 7.30pm)
  18. Saturday 23rd February (Kick Off 3.00pm unless stated) PREMIER DIVISION AFC Dunstable v London Colney Ampthill Town v Harefield United Biggleswade United v Aylesbury United Hatfield Town v London Tigers Hertford Town v Hanwell Town Holmer Green v Colney Heath Leverstock Green v Haringey Borough Oxhey Jets v Dunstable Town St Margaretsbury v Hillingdon Borough Stotfold v Berkhamsted Tring Athletic v Hadley DIVISION ONE Bedford v Codicote Buckingham Athletic v Harpenden Town Chesham United Reserves v Langford Cockfosters v Wodson Park Kentish Town v Hoddesdon Town London Lions v Winslow United (Kick Off 2.45pm) New Bradwell St Peter v Welwyn Garden City Southall v Cranfield United Stony Stratford Town v Sun Postal Sports DIVISION TWO Hale Leys United v Kent Athletic (Kick Off 2.45pm) Mursley United v Totternhoe (Kick Off 2.45pm) Old Bradwell United v Risborough Rangers (Kick Off 2.45pm) The 61FC (Luton) v Broxbourne Borough (Kick Off 2.45pm) Tring Corinthians v Aylesbury Reserves (Kick Off 2.45pm) BERKS & BUCKS INTERMEDIATE CUP Semi Finals Bracknell Town v Aston Clinton Pitstone & Ivinghoe v Letcombe (Kick Off 2.00pm) RESERVE DIVISION ONE Hoddesdon Town Reserves v London Lions Reserves Kent Athletic Reserves v Stotfold Reserves (Kick Off 2.45pm) Langford Reserves v Oxhey Jets Reserves London Colney Reserves v The 61FC (Luton) Reserves Risborough Rangers Reserves v Hadley Reserves (Kick Off 2.45pm) BEDS INTERMEDIATE CUP Semi Finals AFC Dunstable Reserves v Leighton Town Reserves (Kick Off 2.30pm) Totternhoe Reserves v Barton Rovers Reserves (Kick Off 2.30pm) HERTS INTERMEDIATE CUP Semi Final Kings Langley Reserves v Croxley Guild RESERVE DIVISION TWO Crawley Green Reserves v Buckingham Athletic Reserves (Kick Off 2.45pm) Harpenden Town Reserves v Tring Corinthians Reserves Sun Postal Sports Reserves v Biggleswade United Reserves Welwyn Garden City Reserves v Ampthill Town Reserves Winslow United Reserves v Stony Stratford Town Reserves
  19. Tuesday 19th February (Kick Off 7.45pm unless stated) PREMIER DIVISION Dunstable Town v Tring Athletic Hatfield Town v Harefield United Holmer Green v Biggleswade United St Margaretsbury v Oxhey Jets Stotfold v Ampthill Town DIVISION ONE Bedford v Kings Langley Cranfield United v Hoddesdon Town Kentish Town v Cockfosters New Bradwell St Peter v Buckingham Athletic Stony Stratford Town v London Lions Winslow United v Sun Postal Sports MIDDLESEX PREMIER CUP Semi Final Southall v Staines Lammas RESERVE DIVISION ONE Kings Langley Reserves v The 61FC (Luton) Reserves Langford Reserves v Holmer Green Reserves London Colney Reserves v Risborough Rangers Reserves Oxhey Jets Reserves v Stotfold Reserves (Kick Off 7.30pm) RESERVE DIVISION TWO Harpenden Town Reserves v Totternhoe Reserves Wednesday 20th February (Kick Off 7.45pm unless stated) LEAGUE CHALLENGE TROPHY Third Round Crawley Green v Haringey Borough PREMIER DIVISION AFC Dunstable v Colney Heath Aylesbury United v Berkhamsted DIVISION ONE Welwyn Garden City v Langford DIVISION ONE CUP Second Round Wodson Park v Chesham United Reserves RESERVE DIVISION ONE Cockfosters Reserves v Hoddesdon Town Reserves Thursday 21st February (Kick Off 7.45pm unless stated) LEAGUE CHALLENGE TROPHY Third Round Oxhey Jets v Hanwell Town (Kick Off 7.30pm)
  20. Saturday 16th February (Kick Off 3.00pm unless stated) PREMIER DIVISION AFC Dunstable v Hadley Ampthill Town v Aylesbury United Berkhamsted v Holmer Green Biggleswade United v Dunstable Town Hanwell Town v Tring Athletic Haringey Borough v St Margaretsbury Hillingdon Borough v Hertford Town Leverstock Green v Colney Heath London Tigers v Harefield United Oxhey Jets v London Colney Stotfold v Hatfield Town DIVISION ONE Cockfosters v Buckingham Athletic Codicote v Southall Cranfield United v Welwyn Garden City Crawley Green v Amersham Town Harpenden Town v Chesham United Reserves Hoddesdon Town v New Bradwell St Peter Langford v London Lions Stony Stratford Town v Kentish Town Winslow United v Bedford Wodson Park v Kings Langley DIVISION TWO Aylesbury Reserves v Mursley United (Kick Off 2.45pm) Caddington v Aston Clinton (Kick Off 2.45pm) Hale Leys United v Tring Corinthians (Kick Off 2.45pm) Kent Athletic v Old Bradwell United (Kick Off 2.45pm) Pitstone & Ivinghoe v Risborough Rangers (Kick Off 2.45pm) The 61FC (Luton) v Totternhoe (Kick Off 2.45pm) Wolverton Town v Broxbourne Borough (Kick Off 2.45pm) RESERVE DIVISION ONE Hadley Reserves v Langford Reserves (Kick Off 2.45pm) Holmer Green Reserves v Hoddesdon Town Reserves Kings Langley Reserves v Kent Athletic Reserves London Colney Reserves v Cockfosters Reserves London Lions Reserves v AFC Dunstable Reserves (Kick Off 2.45pm) Risborough Rangers Reserves v The 61FC (Luton) Reserves (Kick Off 2.45pm) St Margaretsbury Reserves v Oxhey Jets Reserves RESERVE DIVISION TWO Buckingham Athletic Reserves v Tring Corinthians Reserves New Bradwell St Peter Reserves v Wodson Park Reserves Old Bradwell United Reserves v Biggleswade United Reserves (Kick Off 2.45pm) Sun Postal Sports Reserves v Harpenden Town Reserves Totternhoe Reserves v Crawley Green Reserves (Kick Off 2.45pm) Welwyn Garden City Reserves v Winslow United Reserves
  21. Tuesday 12th February (Kick Off 7.45pm unless stated) LEAGUE CHALLENGE TROPHY Third Round Oxhey Jets v Hanwell Town (Kick Off 7.30pm) PREMIER DIVISION Ampthill Town v Hertford Town Biggleswade United v Berkhamsted Colney Heath v Hatfield Town Dunstable Town v Haringey Borough Holmer Green v London Tigers Leverstock Green v Hadley St Margaresbury v AFC Dunstable Stotfold v Aylesbury United Tring Athletic v Harefield United DIVISION ONE Cockfosters v Codicote Harpenden Town v Bedford Kentish Town v Cranfield United Kings Langley v London Lions Southall v Stony Stratford Town Winslow United v Langford DIVISION ONE CUP Second Round Wodson Park v Chesham United Reserves SOUTH MIDLANDS FLOODLIGHT CUP (Senior Section) Second Round Olney Town v Hoddesdon Town RESERVE DIVISION ONE Hoddesdon Town Reserves v London Colney Reserves RESERVE DIVISION TWO Buckingham Athletic Reserves v Old Bradwell United Reserves (Kick Off 7.30pm) Stony Stratford Town Reserves v Tring Corinthians Reserves Wednesday 13th February (Kick Off 7.45pm unless stated) DIVISION ONE Crawley Green v New Bradwell St Peter Welwyn Garden City v Sun Postal Sports RESERVE DIVISION TWO Ampthill Town Reserves v Crawley Green Reserves Thursday 14th February (Kick Off 7.45pm unless stated) RESERVE DIVISION ONE Kings Langley Reserves v St Margaretsbury Reserves
  22. Saturday 9th February (Kick Off 3.00pm unless stated) FA CARLSBERG VASE Fifth Round Proper Ampthill Town v Hadleigh United PREMIER DIVISION Berkhamsted v AFC Dunstable Colney Heath v Aylesbury United Dunstable Town v Stotfold Hatfield Town v Haringey Borough Hertford Town v Tring Athletic Hillingdon Borough v Hadley Holmer Green v Oxhey Jets London Colney v Harefield United London Tigers v Hanwell Town St Margaretsbury v Biggleswade United DIVISION ONE Amersham Town v Harpenden Town Bedford v London Lions Buckingham Athletic v Cranfield United Cockfosters v Kings Langley Crawley Green v Sun Postal Sports New Bradwell St Peter v Chesham United Reserves Southall v Langford Stony Stratford Town v Welwyn Garden City HERTS SENIOR CENTENARY TROPHY Semi Final Broxbourne Borough v Codicote Hoddesdon Town v Baldock Town DIVISION TWO Kent Athletic v Wolverton Town (Kick Off 2.45pm) Mursley United v Pitstone & Ivinghoe (Kick Off 2.45pm) Old Bradwell United v Aston Clinton (Kick Off 2.45pm) The 61FC (Luton) v Caddington (Kick Off 2.45pm) Totternhoe v Hale Leys United (Kick Off 2.45pm) DIVISION TWO CUP Second Round Risborough Rangers v Tring Corinthians (Kick Off 2.15pm) HERTS INTERMEDIATE CUP Fourth Round Kings Langley Reserves v Royston Town Reserves LONDON INTERMEDIATE CUP Quarter Final Sloane v Cockfosters Reserves (Kick Off 2.00pm) RESERVE DIVISION ONE AFC Dunstable Reserves v Holmer Green Reserves Langford Reserves v Kent Athletic Reserves London Lions Reserves v The 61FC (Luton) Reserves (Kick Off 2.45pm) Oxhey Jets Reserves v Risborough Rangers Reserves Stotfold Reserves v Hadley Reserves RESERVE DIVISION TWO Biggleswade United Reserves v Buckingham Athletic Reserves Crawley Green Reserves v Stony Stratford Town Reserves (Kick Off 2.45pm) Harpenden Town Reserves v Old Bradwell United Reserves Sun Postal Sports Reserves v Winslow United Reserves Tring Corinthians Reserves v New Bradwell St Peter Reserves (Kick Off 2.45pm) Welwyn Garden City Reserves v Totternhoe Reserves Wodson Park Reserves v Ampthill Town Reserves
  23. Tuesday 5th February (Kick Off 7.45pm unless stated) PREMIER DIVISION Berkhamsted v Hillingdon Borough Hanwell Town v Holmer Green St Margaresbury v Dunstable Town DUDLEY LATHAM MEMORIAL (Premier Division) CUP Quarter Finals Ampthill Town v Oxhey Jets London Tigers v Aylesbury United Haringey Borough v Tring Athletic (@ Tring Athletic FC) BEDS SENIOR CUP Quarter Final Stotfold v AFC Dunstable MIDDLESEX SENIOR CUP Quarter Final Staines Town v Harefield United DIVISION ONE Amersham Town v Buckingham Athletic (Kick Off 7.30pm) Cockfosters v Cranfield United Harpenden Town v Stony Stratford Town Kings Langley v Hoddesdon Town Winslow United v Codicote NORTH BEDS CHARITY CUP First Round Potton United v Langford RESERVE DIVISION ONE Oxhey Jets Reserves v Hadley Reserves Wednesday 6th February (Kick Off 7.45pm unless stated) DUDLEY LATHAM MEMORIAL (Premier Division) CUP Quarter Final Hadley v Colney Heath DIVISION ONE Southall v Kentish Town Wodson Park v London Lions Thursday 7th February (Kick Off 7.45pm unless stated) SOUTH MIDLANDS FLOODLIGHT CUP (Senior Section) Second Round Cockfosters v Potton United
  24. Saturday 2nd February (Kick Off 3.00pm unless stated) FA CARLSBERG VASE Fourth Round Proper Ampthill Town v Enfield 1893 PREMIER DIVISION Hadley v Hatfield Town Hanwell Town v Colney Heath Harefield United v Oxhey Jets Haringey Borough v Berkhamsted Hillingdon Borough v Dunstable Town Holmer Green v Hertford Town Leverstock Green v Biggleswade United London Colney v Stotfold London Tigers v Tring Athletic St Margaretsbury v Aylesbury United DIVISION ONE Chesham United Reserves v Buckingham Athletic Codicote v Langford New Bradwell St Peter v Amersham Town Stony Stratford Town v Hoddesdon Town Sun Postal Sports v London Lions Welwyn Garden City v Cockfosters Winslow United v Kentish Town Wodson Park v Southall BEDS SENIOR TROPHY Semi Final Caldecote v Bedford (Kick Off 2.00pm) DIVISION TWO Aylesbury Reserves v Risborough Rangers Caddington v Tring Corinthians (Kick Off 2.45pm) Kent Athletic v The 61FC (Luton) (Kick Off 2.45pm) Mursley United v Old Bradwell United (Kick Off 2.45pm) Totternhoe v Broxbourne Borough (Kick Off 2.45pm) Wolverton Town v Hale Leys United (Kick Off 2.45pm) BERKS & BUCKS INTERMEDIATE CUP Fifth Round Frilsham & Yattendon v Pitstone & Ivinghoe (Kick Off 1.30pm) South Reading v Aston Clinton (Kick Off 1.30pm) HERTS INTERMEDIATE CUP Fourth Round Kings Langley Reserves v Royston Town Reserves LONDON INTERMEDIATE CUP Quarter Final Sloane v Cockfosters Reserves RESERVE DIVISION ONE Hadley Reserves v Kent Athletic Reserves (Kick Off 2.45pm) Hoddesdon Town Reserves v AFC Dunstable Reserves Langford Reserves v The 61FC (Luton) Reserves London Lions Reserves v London Colney Reserves (Kick Off 2.45pm) Oxhey Jets Reserves v Holmer Green Reserves Risborough Rangers Reserves v St Margaretsbury Reserves (Kick Off 2.45pm) RESERVE DIVISION TWO Biggleswade United Reserves v Totternhoe Reserves Buckingham Athletic Reserves v Harpenden Town Reserves Crawley Green Reserves v New Bradwell St Peter Reserves (Kick Off 2.45pm) Hatfield Town Reserves v Winslow United Reserves (Kick Off 2.45pm) Old Bradwell United Reserves v Stony Stratford Town Reserves (Kick Off 2.45pm) Tring Corinthians Reserves v Wodson Park Reserves (Kick Off 2.45pm)
  25. Tuesday 29th January (Kick Off 7.45pm unless stated) LEAGUE CHALLENGE TROPHY Third Round Oxhey Jets v Hanwell Town (Kick Off 7.30pm) PREMIER DIVISION Harefield United v Hertford Town London Colney v Aylesbury United BEDS SENIOR CUP Quarter Finals Bedford Town v Ampthill Town Dunstable Town v Biggleswade Town Stotfold v AFC Dunstable HERTS SENIOR CHALLENGE CUP Third Round Colney Heath v Royston Town St Margaretsbury v Potters Bar Town DIVISION ONE Chesham United Reserves v Codicote New Bradwell St Peter v London Lions Stony Stratford Town v Amersham Town SOUTH MIDLANDS FLOODLIGHT CUP (Senior Section) Second Round Cockfosters v Potton United SOUTH MIDLANDS FLOODLIGHT CUP (Reserve Section) Second Round Harpenden Town Reserves v Hoddesdon Town Reserves Wednesday 30th January (Kick Off 7.45pm unless stated) PREMIER DIVISION Hadley v Haringey Borough MIDDLESEX PREMIER CUP Quarter Final Ashford Town (Middx) Reserves v Southall DIVISION ONE Welwyn Garden City v Winslow United
×
×
  • Create New...