Jump to content
Fans Focus - Non League football clubs

Search the Community

Showing results for tags 'SSML'.



More search options

  • Search By Tags

    Type tags separated by commas.
  • Search By Author

Content Type


Forums

  • Football Discussion
    • Non League News
    • Non League Forum
    • Other Football (Premiership, International, Championship etc.) Forum
    • Vanarama National Forum
    • BetVictor Isthmian League Forum
    • BetVictor Northern League Forum
    • BetVictor Southern League Forum
    • Combined Counties Forum
    • Spartan South Midlands League Forum
  • Club Forums
    • Hornchurch Forum
    • Ashford Town (Middx) Forum
    • Billericay Town Forum
    • Margate Forum
    • Not the ETFC Forum
    • Slough Town Forum
    • Windsor
  • Non League Community Forums
    • Announcements, Feedback & Support
    • Introduce Yourself
    • General Conversation - The Pub!
    • The JukeBox
    • Laughter Lounge
    • Bird Watching Discussion Forums
  • NLUK Team Forums
  • Inactive Club/League Forums (all forums still open)
    • Concord Rangers Forum
    • Canvey Island Forum
    • Ebbsfleet United Forum
    • St. Albans City Forum
    • Eastern Counties League
    • Essex Senior League Forum
    • Essex Olympian League
    • Hellenic League
    • Midland League
    • Northern Counties East League
    • Northern League
    • North West Counties League
    • Southern Counties East Football League
    • Sussex County League
    • United Counties League
    • Wessex League
    • Western League
    • Missing Club or League Forum? / This Section
  • Off Topic / Lifestyle Forums
  • Software Upgrade Discussion
    • Discussion on the new software / upgrade
  • Canvey Island's Topics

Categories

  • General Articles
  • English Football League
    • Premier League
    • Sky Bet Championship
    • Sky Bet League One
    • Sky Bet League Two
  • Vanarama National League
    • Vanarama National
    • Vanarama National North
    • Vanarama National South
  • Ryman Football League
    • Premier Division
    • Division One North
    • Divison One South
  • Evo-Stik League
    • Premier Division
    • Division One North
    • Division One South
  • Evo-Stik Southern League
    • Premier Division
    • Division One Central
    • Division One South & West
  • Anglian Combination
    • Premier Division
  • Bedfordshire County Football League
    • Premier Division
  • Cambridgeshire County League
    • Premier Division
  • Central Midlands Football League
    • North Division
    • South Division
  • Cheshire Football League
    • Premier Division
  • Combined Counties Football League
  • Dorset Premier League
  • Eastern Counties Football League
  • East Midlands Counties League
  • Essex & Suffolk Border Football League
  • Essex Olympian League
  • Essex Senior Football League
  • Gloucestershire County Football League
  • Hampshire Premier Football League
  • Hellenic Football League
  • Hertfordshire Senior County League
  • Humber Premier League
  • Kent County Football League
  • Leicestershire Senior League
  • Liverpool County Premier League
  • Manchester Football League
  • Middlesex County Football League
  • Midland Football League
  • Northamptonshire Combination Football League
  • Northern Counties East Football League
  • Northern Football Alliance
  • Northern Football League
  • North West Counties Football League
  • Nottinghamshire Senior League
  • Oxfordshire Senior Football League
  • Peterborough & District Football League
  • Sheffield & Hallamshire County Senior League
  • Somerset County League
  • Southern Combination Football League
  • Southern Counties East Football League
  • South West Peninsula Football League
  • Spartan South Midlands Football League
  • Staffordshire County Senior League
  • Suffolk & Ipswich Football League
  • Surrey Elite Intermediate Football League
  • Teesside Football League
  • Thames Valley Premier League
  • United Counties League
  • Wearside Football League
  • Wessex Football League
  • West Cheshire League
  • Western League
  • West Lancashire Football League
  • West Midlands (Regional) League
  • West Riding County Amateur Football League
  • West Yorkshire Association Football League
  • Wiltshire Football League
  • York Football League
  • Former Clubs
  • Scottish Football League
  • Cymru Alliance
  • Mid Wales Football League
  • Welsh Alliance League
  • Welsh Football League
  • Welsh National League (Wrexham Area)
  • Welsh Premier Football League
  • East of Scotland Football League
  • Highland Football League
  • Lowland Football League
  • South of Scotland Football League
  • NIFL Premiership
  • NIFL Championship
  • Ballymena & Provincial Intermediate League
  • Mid-Ulster Football League
  • Northern Amateur Football League
  • Northern Ireland Intermediate League

Blogs

There are no results to display.

There are no results to display.

Calendars

  • Community Calendar / Events
  • Football Matches
  • Birthdays

Categories

  • Non League Football
  • Other Football Videos
  • Other Video Clips

Find results in...

Find results that contain...


Date Created

  • Start

    End


Last Updated

  • Start

    End


Filter by number of...

Joined

  • Start

    End


Group


AIM


MSN


Website URL


ICQ


Yahoo


Jabber


Location


Interests


Supports


Foes


Fav. Player(s)


Fav. Sport(s)


Facebook


Google+


YouTube


Twitter


Skype

Found 148 results

  1. Hadley v Sun Sports https://youtu.be/_0T0loopUTw edited highlights https://youtu.be/9xNP3yNujKQ
  2. Biggleswade United v Sun Sports https://youtu.be/VKAwt-vvVGI Edited highlights https://youtu.be/fq6I1QJxlA4 Donde est BUFC committee members???!!! I felt very lonely in there on my own at the end!! And had to pay for my drink...it felt like being at a "home" match!!! Not that we have a home of course, just being "political"!!!!
  3. Cockfosters v Sun Sports https://youtu.be/tQLD3j3TZ3s Edited highlights https://youtu.be/mRWTHUkfjZM
  4. Tring Athletic v Sun Sports https://youtu.be/MAuWfSZMxVs Edited highlights https://youtu.be/3thA5l0BY2A Gary Wallace injury https://youtu.be/MrN_pfioul4
  5. Sun Sports v Crawley Green https://youtu.be/6nS7MksSYUQ Edited highlights https://youtu.be/ZR_qyQKyObE
  6. Stotfold v Sun Sports https://youtu.be/zKVdyFLkqYg Edited highlights https://youtu.be/IzPgMSm1gnQ
  7. Saturday 10th August – All matches kick off 3.00pm PREMIER DIVISION Ampthill Town v St Margaretsbury Biggleswade United v London Colney Cockfosters v AFC Dunstable Hanwell Town v Berkhamsted Harefield United v Hadley Hertford Town v Hatfield Town Holmer Green v Colney Heath Leverstock Green v London Lions London Tigers v Oxhey Jets Stotfold v Hillingdon Borough Tring Athletic v Hoddesdon Town DIVISION ONE Amersham Town v Southall Bedford v Welwyn Garden City Codicote v Chesham United Reserves FC Broxbourne Borough v Crawley Green Harpenden Town v Winslow United Kings Langley v Buckingham Athletic Langford v Baldock Town Risborough Rangers v Arlesey Town Reserves Sun Postal Sports v Stony Stratford Town Wodson Park v Kentish Town DIVISION TWO Brimsdown v Kent Athletic Hale Leys United v Old Bradwell United The 61FC (Luton) v Pitstone & Ivinghoe Totternhoe v Aston Clinton Tring Corinthians v New Bradwell St Peter Willen v Mursley United Wolverton Town v Caddington
  8. Following the success of last summers pre-season thread, here is this summers.
  9. Saturday 4th May (Kick Off 3.00pm unless stated) DIVISION ONE CUP FINAL Kings Langley v Stony Stratford Town (@ Tring Athletic FC) DIVISION TWO Aylesbury Reserves v Hale Leys United Kent Athletic v Broxbourne Borough Mursley United v Risborough Rangers Wolverton Town v Pitsrone & Ivinghoe RESERVE DIVISION ONE AFC Dunstable Reserves v Hadley Reserves Kings Langley Reserves v Risborough Rangers Reserves (Kick Off 12.00pm) London Lions Reserves v Holmer Green Reserves Oxhey Jets Reserves v The 61FC (Luton) Reserves RESERVE DIVISION TWO Wodson Park Reserves v Totternhoe Reserves
  10. Saturday 27th April (Kick Off 3.00pm unless stated) PREMIER DIVISION Biggleswade United v Haringey Borough Dunstable Town v Hatfield Town Harefield United v Colney Heath Hertford Town v Aylesbury United (@ Broxbourne Borough FC) Holmer Green v AFC Dunstable Leverstock Green v St Margaretsbury London Colney v Hillingdon Borough London Tigers v Berkhamsted Oxhey Jets v Hadley Stotfold v Hanwell Town Tring Athletic v Ampthill Town DIVISION ONE Bedford v Stony Stratford Town Codicote v Harpenden Town Cranfield United v Sun Postal Sports Crawley Green v Buckingham Athletic Langford v Hoddesdon Town London Lions v Kings Langley Southall v New Bradwell St Peter Welwyn Garden City v Amersham Town Winslow United v Cockfosters Wodson Park v Chesham United Reserves DIVISION TWO Aston Clinton v Broxbourne Borough Caddington v Old Bradwell United Mursley United v Tring Corinthians Risborough Rangers v Wolverton Town The 61FC (Luton) v Pitstone & Ivinghoe Totternhoe v Kent Athletic RESERVE DIVISION ONE AFC Dunstable Reserves v London Colney Reserves Cockfosters Reserves v Risborough Rangers Reserves Hadley Reserves v Kent Athletic Reserves Kings Langley Reserves v Hoddesdon Town Reserves RESERVE DIVISION TWO Ampthill Town Reserves v Sun Postal Sports Reserves Old Bradwell United Reserves v Winslow United Reserves Stony Stratford Town Reserves v Totternhoe Reserves Tring Corinthians Reserves v Buckingham Athletic Reserves Wodson Park Reserves v Crawley Green Reserves
  11. Monday 22nd April (Kick Off 7.45pm unless stated) RESERVE DIVISION ONE Cockfosters Reserves v The 61FC (Luton) Reserves Tuesday 23rd April (Kick Off 7.45pm unless stated) PREMIER DIVISION Ampthill Town v Hertford Town Colney Heath v Hatfield Town Haringey Borough v AFC Dunstable Leverstock Green v Hadley (Kick Off 7.30pm) Oxhey Jets v Hanwell Town (Kick Off 7.30pm) DIVISION ONE Cockfosters v Codicote Kentish Town v Cranfield United Kings Langley v Crawley Green Stony Stratford Town v London Lions BUCKINGHAM CHARITY CUP Semi Final First Leg Banbury United v Winslow United DIVISION TWO Aston Clinton v Tring Corinthians (Kick off 6.30pm) Broxbourne Borough v Hale Leys United Mursley United v Wolverton Town (Kick Off 6.30pm) Pitstone & Ivinghoe v Kent Athletic (Kick Off 6.30pm) RESERVE DIVISION ONE Hadley Reserves v Oxhey Jets Reserves (Kick Off 6.30pm) Risborough Rangers Reserves v London Lions Reserves (Kick Off 6.30pm) RESERVE DIVISION TWO Crawley Green Reserves v Harpenden Town Reserves (Kick Off 6.30pm) Wednesday 24th April (Kick Off 7.45pm unless stated) DIVISION ONE Welwyn Garden City v Bedford Wodson Park v Harpenden Town DIVISION TWO Aylesbury Reserves v Risborough Rangers RESERVE DIVISION ONE Kent Athletic Reserves v London Colney Reserves (Kick Off 6.30pm) HERTS INTERMEDIATE CUP Final Bedmond Sports & Social v Kings Langley Reserves Thursday 25th April (Kick Off 7.45pm unless stated) PREMIER DIVISION Haringey Borough v Oxhey Jets Hertford Town v AFC Dunstable WEST HERTS ST MARYS CUP Semi Final Tring Athletic v Hemel Hempstead Town DIVISION ONE Cockfosters v Chesham United Reserves Codicote v Stony Stratford Town London Lions v Kentish Town (@ Hemel Hempstead Town FC) DIVISION TWO Aston Clinton v Pitstone & Ivinghoe (Kick off 6.30pm) RESERVE DIVISION ONE Kings Langley Reserves v AFC Dunstable Reserves The 61FC (Luton) Reserves v Hadley Reserves (Kick Off 6.30pm) RESERVE DIVISION TWO Crawley Green Reserves v Tring Corinthians Reserves (Kick Off 6.30pm) Harpenden Town Reserves v Biggleswade United Reserves Sun Postal Sports Reserves v Buckingham Athletic Reserves
  12. So as we look ahead to the forthcoming new campaign what are your predictions for top three and bottom three in each of the three divisions and which teams will be lifting the major cup silverware this season?
  13. Saturday 20th April (Kick Off 3.00pm unless stated) PREMIER DIVISION AFC Dunstable v Leverstock Green Ampthill Town v Oxhey Jets Aylesbury United v London Colney Berkhamsted v St Margaretsbury Colney Heath v Tring Athletic Hadley v Stotfold Hanwell Town v Harefield United Haringey Borough v Dunstable Town Hatfield Town v Biggleswade United Hertford Town v London Tigers Hillingdon Borough v Holmer Green DIVISION ONE Amersham Town v Southall Buckingham Athletic v London Lions Chesham United Reserves v Cranfield United Cockfosters v Bedford Harpenden Town v Winslow United Hoddesdon Town v Wodson Park Kings Langley v Codicote New Bradwell St Peter v Kentish Town Stony Stratford Town v Langford Welwyn Garden City v Crawley Green DIVISION TWO Aston Clinton v The 61FC (Luton) Aylesbury Reserves v Hale Leys United Broxbourne Borough v Caddington Kent Athletic v Risborough Rangers (Kick Off 2.00pm) Pitstone & Ivinghoe v Wolverton Town Tring Corinthians v Totternhoe (Kick Off 3.30pm) RESERVE DIVISION ONE Hadley Reserves v London Colney Reserves Holmer Green Reserves v Oxhey Jets Reserves Kent Athletic Reserves v St Margaretsbury Reserves (Kick Off 4.30pm) Risborough Rangers Reserves v AFC Dunstable Reserves Stotfold Reserves v Cockfosters Reserves RESERVE DIVISION TWO Crawley Green Reserves v Wodson Park Reserves Totternhoe Reserves v Old Bradwell United Reserves P-P Tring Corinthians Reserves v Welwyn Garden City Reserves
  14. Monday 15th April (Kick Off 7.45pm unless stated) DIVISION ONE Chesham United Reserves v London Lions Wodson Park v Kings Langley Tuesday 16th April (Kick Off 7.45pm unless stated) PREMIER DIVISION Ampthill Town v Leverstock Green Hillingdon Borough v Colney Heath Holmer Green v Hertford Town Oxhey Jets v Biggleswade United (Kick Off 7.30pm) DIVISION ONE Amersham Town v Codicote Cockfosters v Buckingham Athletic Southall v Stony Stratford Town Sun Postal Sports v Langford Welwyn Garden City v Kings Langley DIVISION TWO Broxbourne Borough v Totternhoe Risborough Rangers v Tring Corinthians (Kick off 6.30pm) RESERVE DIVISION ONE Hadley Reserves v St Margaretsbury Reserves (Kick off 6.30pm) Kent Athletic Reserves v The 61FC (Luton) Reserves (Kick Off 6.30pm) Kings Langley Reserves v London Colney Reserves SOUTH MIDLANDS FLOODLIGHT CUP (Reserve Section) Semi Final Hoddesdon Town Reserves v Royston Town Reserves RESERVE DIVISION TWO Biggleswade United Reserves v Winslow United Reserves Buckingham Athletic Reserves v Old Bradwell United Reserves (Kick Off 7.30pm) New Bradwell St Peter Reserves v Stony Stratford Town Reserves Wednesday 17th April (Kick Off 7.45pm unless stated) PREMIER DIVISION Hadley v Haringey Borough BERKS & BUCKS INTERMEDIATE CUP FINAL Aston Clinton v Pitstone & Ivinghoe (@ Chesham United FC) (Kick Off 7.30pm) BEDS INTERMEDIATE CUP FINAL AFC Dunstable Reserves v Barton Rovers Reserves (@ Stotfold FC) RESERVE DIVISION TWO Welwyn Garden City Reserves v Harpenden Town Reserves Thursday 18th April (Kick Off 7.45pm unless stated) PREMIER DIVISION Colney Heath v Oxhey Jets Stotfold v St Margaretsbury HERTS CHARITY SHIELD Semi Final Hoddesdon Town v Hertford Town DIVISION ONE Buckingham Athletic v Wodson Park (Kick Off 7.30pm) Cockfosters v Welwyn Garden City London Lions v Cranfield United (@ Hemel Hempstead Town FC) Stony Stratford Town v Amersham Town Winslow United v Southall RESERVE DIVISION ONE Kings Langley Reserves v Kent Athletic Reserves SOUTH MIDLANDS FLOODLIGHT CUP (Reserve Section) Semi Final St Margaretsbury Reserves v Sun Postal Sports Reserves
  15. Saturday 13th April (Kick Off 3.00pm unless stated) PREMIER DIVISION Berkhamsted v Hertford Town Biggleswade United v Hanwell Town Dunstable Town v AFC Dunstable Hillingdon Borough v Tring Athletic Holmer Green v Haringey Borough Leverstock Green v Harefield United London Colney v Hadley London Tigers v Aylesbury United Oxhey Jets v Hatfield Town St Margaretsbury v Ampthill Town Stotfold v Colney Heath DIVISION ONE Bedford v Chesham United Reserves Codicote v New Bradwell St Peter Cranfield United v Kentish Town Crawley Green v Stony Stratford Town Langford v Buckingham Athletic London Lions v Amersham Town Southall v Kings Langley Sun Postal Sports v Cockfosters Winslow United v Hoddesdon Town ANAGRAM RECORDS FEEDER LEAGUES TROPHY Semi Final Kent Athletic v Harpenden Town Risborough Rangers v Baldock Town DIVISION TWO Aston Clinton v Aylesbury Reserves Caddington v Wolverton Town (Kick Off 2.30pm) Old Bradwell United v Totternhoe Pitstone & Ivinghoe v Broxbourne Borough Tring Corinthians v The 61FC (Luton) RESERVE CHALLENGE TROPHY Semi Final Kings Langley Reserves v Hoddesdon Town Reserves RESERVE DIVISION ONE AFC Dunstable Reserves v Kent Athletic Reserves Cockfosters Reserves v The 61FC (Luton) Reserves Hadley Reserves v Langford Reserves RESERVE DIVISION TWO Ampthill Town Reserves v Tring Corinthians Reserves New Bradwell St Peter Reserves v Harpenden Town Reserves Stony Stratford Town Reserves v Old Bradwell United Reserves Totternhoe Reserves v Biggleswade United Reserves Welwyn Garden City Reserves v Crawley Green Reserves Wodson Park Reserves v Sun Postal Sports Reserves
  16. Monday 8th April (Kick Off 7.45pm unless stated) PREMIER DIVISION Colney Heath v Haringey Borough Hillingdon Borough v AFC Dunstable DIVISION ONE London Lions v Langford (@ Hemel Hempstead Town FC) Tuesday 9th April (Kick Off 7.45pm unless stated) PREMIER DIVISION Dunstable Town v Haringey Borough Hanwell Town v Colney Heath Hatfield Town v London Colney Holmer Green v London Tigers Oxhey Jets v Leverstock Green (Kick Off 7.30pm) Stotfold v Aylesbury United Tring Athletic v Harefield United DIVISION ONE Amersham Town v Cockfosters Harpenden Town v Bedford Kentish Town v Crawley Green Stony Stratford Town v Cranfield United Sun Postal Sports v New Bradwell St Peter DIVISION TWO Old Bradwell United v Wolverton Town (Kick off 6.30pm) Pitstone & Ivinghoe v Tring Corinthians (Kick off 6.30pm) Risborough Rangers v Aston Clinton (Kick off 6.30pm) RESERVE DIVISION ONE Hoddesdon Town Reserves v Kent Athletic Reserves Kings Langley Reserves v St Margaretsbury Reserves London Colney Reserves v Cockfosters Reserves RESERVE DIVISION TWO New Bradwell St Peter Reserves v Wodson Park Reserves Winslow United Reserves v Totternhoe Reserves Wednesday 10th April (Kick Off 7.45pm unless stated) PREMIER DIVISION AFC Dunstable v Ampthill Town HERTS CHARITY SHIELD Quarter Final Hertford Town v Kings Langley DIVISION ONE London Lions v Welwyn Garden City (@ Hemel Hempstead Town FC) DIVISION TWO Aylesbury Reserves v Broxbourne Borough RESERVE DIVISION ONE AFC Dunstable Reserves v The 61FC (Luton) Reserves (Kick Off 6.30pm) Thursday 11th April (Kick Off 7.45pm unless stated) PREMIER DIVISION Hadley v Colney Heath Hanwell Town v Aylesbury United Harefield United v Dunstable Town Tring Athletic v Haringey Borough SOUTH MIDLANDS FLOODLIGHT CUP (Senior Section) Semi Final St Margaretsbury v Oxhey Jets NORTH BEDS CHARITY CUP Semi Final Biggleswade United v Barton Rovers DIVISION ONE Cockfosters v Hoddesdon Town Codicote v Stony Stratford Town Kentish Town v Langford Kings Langley v Amersham Town New Bradwell St Peter v Bedford Winslow United v Southall BUCKINGHAM CHARITY CUP Semi Final Second Leg Olney Town v Stony Stratford Town RESERVE CHALLENGE TROPHY Semi Final Oxhey Jets Reserves v Hadley Reserves RESERVE DIVISION ONE London Colney Reserves v Langford Reserves RESERVE DIVISION TWO Buckingham Athletic Reserves v Tring Corinthians Reserves Crawley Green Reserves v Harpenden Town Reserves (Kick Off 6.30pm) Stony Stratford Town Reserves v Biggleswade United Reserves
  17. Saturday 30th March (Kick Off 3.00pm unless stated) PREMIER DIVISION Aylesbury United v Tring Athletic Berkhamsted v Hanwell Town Biggleswade United v Hadley Dunstable Town v Colney Heath Haringey Borough v Stotfold Hillingdon Borough v Ampthill Town Holmer Green v Hatfield Town Leverstock Green v London Tigers London Colney v Hertford Town Oxhey Jets v AFC Dunstable St Margaretsbury v Harefield United DIVISION ONE Bedford v Hoddesdon Town Codicote v Kentish Town Cranfield United v Amersham Town Kings Langley v Chesham United Reserves Langford v Cockfosters London Lions v New Bradwell St Peter Southall v Buckingham Athletic Stony Stratford Town v Harpenden Town Sun Postal Sports v Wodson Park Winslow United v Welwyn Garden City DIVISION TWO Broxbourne Borough v Mursley United Caddington v Old Bradwell United Hale Leys United v The 61FC (Luton) Totternhoe v Aston Clinton Wolverton Town v Aylesbury Reserves DIVISION TWO CUP Semi Final Pitstone & Ivinghoe v Risborough Rangers ANAGRAM RECORDS FEEDER LEAGUES TROPHY Quarter Final Kent Athletic v Tring Corinthians RESERVE DIVISION ONE AFC Dunstable Reserves v Cockfosters Reserves Hadley Reserves v London Lions Reserves Hoddesdon Town Reserves v Oxhey Jets Reserves Risborough Rangers Reserves v Kings Langley Reserves Stotfold Reserves v Langford Reserves The 61FC (Luton) Reserves v London Colney Reserves RESERVE DIVISION TWO Ampthill Town Reserves v Biggleswade United Reserves Harpenden Town Reserves v Stony Stratford Town Reserves New Bradwell St Peter Reserves v Totternhoe Reserves Old Bradwell United Reserves v Tring Corinthians Reserves Welwyn Garden City Reserves v Sun Postal Sports Reserves Wodson Park Reserves v Buckingham Athletic Reserves
  18. Monday 1st April (Kick Off 3.00pm unless stated) PREMIER DIVISION Harefield United v Aylesbury United DIVISION ONE Crawley Green v London Lions DIVISION ONE CUP Semi Final Kings Langley v Cockfosters (Kick Off 2.00pm) DIVISION TWO Aylesbury Reserves v Mursley United (Kick Off 12.00pm) Old Bradwell United v Aston Clinton (Kick Off 12.00pm) Pitstone & Ivinghoe v Hale Leys United (Kick Off 12.00pm) Risborough Rangers v The 61FC (Luton) (Kick Off 12.00pm) Tring Corinthians v Wolverton Town (Kick Off 12.00pm) Tuesday 2nd April (Kick Off 7.45pm unless stated) PREMIER DIVISION Hillingdon Borough v Dunstable Town Holmer Green v Stotfold Leverstock Green v Berkhamsted (Kick Off 7.30pm) London Colney v Hanwell Town Oxhey Jets v Ampthill Town (Kick Off 7.30pm) St Margaretsbury v Colney Heath DUDLEY LATHAM MEMORIAL (Premier Division) CUP Semi Final Tring Athletic v Hadley DIVISION ONE Buckingham Athletic v Stony Stratford Town (Kick Off 7.30pm) Cranfield United v Codicote Southall v Bedford Winslow United v Langford RESERVE DIVISION ONE Cockfosters Reserves v Oxhey Jets Reserves Hoddesdon Town Reserves v London Colney Reserves SOUTH MIDLANDS FLOODLIGHT CUP (Reserve Section) Second Round Sun Postal Sports Reserves v London Lions Reserves RESERVE DIVISION TWO Harpenden Town Reserves v Wodson Park Reserves Wednesday 3rd April (Kick Off 7.45pm unless stated) PREMIER DIVISION AFC Dunstable v Biggleswade United Aylesbury United v Haringey Borough DIVISION ONE Chesham United Reserves v Wodson Park Crawley Green v New Bradwell St Peter London Lions v Cockfosters (@ Hemel Hempstead Town FC) Welwyn Garden City v Sun Postal Sports HERTS SENIOR CENTENARY TROPHY FINAL Broxbourne Borough v Baldock Town (@ County Ground Letchworth) RESERVE DIVISION ONE Kent Athletic Reserves v AFC Dunstable Reserves (Kick Off 6.30pm) St Margaretsbury Reserves v Stotfold Reserves The 61FC (Luton) Reserves v Hadley Reserves (Kick Off 6.30pm) Thursday 4th April (Kick Off 7.45pm unless stated) LEAGUE CHALLENGE TROPHY Semi Final Colney Heath v Dunstable Town PREMIER DIVISION Ampthill Town v Holmer Green Harefield United v Stotfold Hertford Town v Hadley London Tigers v Hillingdon Borough Oxhey Jets v Tring Athletic (Kick Off 7.30m) St Margaretsbury v Hanwell Town DIVISION ONE Buckingham Athletic v Bedford (Kick Off 7.30pm) Harpenden Town v Hoddesdon Town Kings Langley v Winslow United Southall v Kentish Town DIVISION ONE CUP Semi Final Codicote v Stony Stratford Town DIVISION TWO Tring Corinthians v Aston Clinton (Kick off 6.30pm) RESERVE DIVISION ONE Hoddesdon Town Reserves v Langford Reserves Holmer Green Reserves v Kings Langley Reserves RESERVE DIVISION TWO Winslow United Reserves v Crawley Green Reserves
  19. Tuesday 26th March (Kick Off 7.45pm unless stated) PREMIER DIVISION Colney Heath v Haringey Borough Harefield United v Hadley Hertford Town v AFC Dunstable Hillingdon Borough v Hanwell Town Holmer Green v Stotfold St Margaretsbury v London Tigers DUDLEY LATHAM MEMORIAL (Premier Division) CUP Semi Final Oxhey Jets v Aylesbury United (Kick Off 7.30pm) DIVISION ONE Buckingham Athletic v Bedford (Kick Off 7.30pm) Langford v Harpenden Town New Bradwell St Peter v Amersham Town Stony Stratford Town v Kentish Town Sun Postal Sports v Southall DIVISION ONE CUP Quarter Final Hoddesdon Town v Cockfosters DIVISION TWO Broxbourne Borough v Hale Leys United RESERVE DIVISION ONE London Colney Reserves v Langford Reserves Stotfold Reserves v AFC Dunstable Reserves HERTS INTERMEDIATE CUP Final Bedmond Sports & Social v Kings Langley Reserves RESERVE DIVISION TWO Harpenden Town Reserves v Biggleswade United Reserves Winslow United Reserves v Crawley Green Reserves Wednesday 27th March (Kick Off 7.45pm unless stated) DIVISION ONE Wodson Park v Crawley Green DIVISION ONE CUP Quarter Final Chesham United Reserves v Codicote RESERVE DIVISION ONE St Margaretsbury Reserves v The 61FC (Luton) Reserves Thursday 28th March (Kick Off 7.45pm unless stated) PREMIER DIVISION Haringey Borough v Harefield United London Colney v Leverstock Green Oxhey Jets v Berkhamsted (Kick Off 7.30pm) St Margaretsbury v Hertford Town DIVISION ONE Hoddesdon Town v Buckingham Athletic Kings Langley v London Lions Southall v Cockfosters RESERVE DIVISION ONE Holmer Green Reserves v Stotfold Reserves RESERVE DIVISION TWO Stony Stratford Town Reserves v Tring Corinthians Reserves
  20. Saturday 23rd March (Kick Off 3.00pm unless stated) PREMIER DIVISION AFC Dunstable v Biggleswade United Ampthill Town v Holmer Green Colney Heath v Oxhey Jets Hanwell Town v Aylesbury United Harefield United v Dunstable Town Hatfield Town v London Colney Hertford Town v Hadley Leverstock Green v Berkhamsted London Tigers v Hillingdon Borough Stotfold v St Margaretsbury Tring Athletic v Haringey Borough DIVISION ONE Amersham Town v Codicote Buckingham Athletic v Wodson Park Cockfosters v Chesham United Reserves Crawley Green v London Lions Harpenden Town v Hoddesdon Town Kentish Town v Langford New Bradwell St Peter v Bedford Stony Stratford Town v Cranfield United Welwyn Garden City v Kings Langley Winslow United v Southall DIVISION TWO Caddington v Wolverton Town Mursley United v Kent Athletic Risborough Rangers v Hale Leys United The 61FC (Luton) v Old Bradwell United Tring Corinthians v Broxbourne Borough BERKS & BUCKS INTERMEDIATE CUP FINAL Aston Clinton v Pitstone & Ivinghoe (@ Binfield FC) (Kick Off 2.30pm) RESERVE DIVISION ONE AFC Dunstable Reserves v Hadley Reserves Hoddesdon Town Reserves v Langford Reserves Kent Athletic Reserves v London Colney Reserves Kings Langley Reserves v Risborough Rangers Reserves London Lions Reserves v Holmer Green Reserves Oxhey Jets Reserves v The 61FC (Luton) Reserves St Margaretsbury Reserves v Stotfold Reserves RESERVE DIVISION TWO Biggleswade United Reserves v Winslow United Reserves Crawley Green Reserves v Harpenden Town Reserves Old Bradwell United Reserves v Ampthill Town Reserves Sun Postal Sports Reserves v Buckingham Athletic Reserves Wodson Park Reserves v Totternhoe Reserves
  21. League Challenge Trophy First Round AFC Dunstable v Hertford Town Ampthill Town v St Margaretsbury Aston Clinton v Wodson Park Aylesbury Reserves v Buckingham Athletic Bedford v Amersham Town Berkhamsted v Aylesbury United Chesham United Reserves v Tring Athletic Codicote v Holmer Green Colney Heath v Mursley United Hale Leys United v Dunstable Town Harpenden Town v Kings Langley Hatfield Town v New Bradwell St Peter Hillingdon Borough v Harefield United Langford v Cockfosters Leverstock Green v Old Bradwell United London Colney v Caddington London Lions v Totternhoe Oxhey Jets v Kent Athletic Pitstone & Ivinghoe v Broxbourne Borough Risborough Rangers v Hanwell Town Southall v Cranfield United Sun Postal Sports v Biggleswade United Tring Corinthians v Stony Stratford Town Welwyn Garden City v Haringey Borough Winslow United v Kentish Town Wolverton Town v MK Wanderers Byes: Crawley Green, Hadley, Hoddesdon Town, London Tigers, Stotfold, The 61FC (Luton).
  22. Saturday 16th March (Kick Off 3.00pm unless stated) PREMIER DIVISION Aylesbury United v Hatfield Town Berkhamsted v Ampthill Town Biggleswade United v London Tigers Dunstable Town v Hertford Town Hadley v Colney Heath Haringey Borough v Harefield United Hillingdon Borough v AFC Dunstable Holmer Green v Stotfold London Colney v Leverstock Green Oxhey Jets v Tring Athletic St Margaretsbury v Hanwell Town DIVISION ONE Bedford v Amersham Town Codicote v Stony Stratford Town Hoddesdon Town v Buckingham Athletic Kings Langley v Winslow United Langford v Welwyn Garden City London Lions v Kentish Town Southall v Cockfosters Sun Postal Sports v New Bradwell St Peter Wodson Park v Crawley Green ANAGRAM RECORDS FEEDER LEAGUES TROPHY Quarter Finals FC Deportivo Galicia v Risborough Rangers Kent Athletic v Tring Corinthians Standon & Puckeridge v Harpenden Town DIVISION TWO Caddington v Old Bradwell United Mursley United v The 61FC (Luton) Wolverton Town v Aylesbury Reserves DIVISION TWO CUP Quarter Final Pitstone & Ivinghoe v Broxbourne Borough DIVISION TWO CUP Semi Final Aston Clinton v Hale Leys United RESERVE DIVISION ONE AFC Dunstable Reserves v Hoddesdon Town Reserves Cockfosters Reserves v Oxhey Jets Reserves Hadley Reserves v St Margaretsbury Reserves Risborough Rangers Reserves v London Lions Reserves Stotfold Reserves v London Colney Reserves The 61FC (Luton) Reserves v Kent Athletic Reserves RESERVE DIVISION TWO Ampthill Town Reserves v Stony Stratford Town Reserves Buckingham Athletic Reserves v Biggleswade United Reserves Crawley Green Reserves v Tring Corinthians Reserves New Bradwell St Peter Reserves v Sun Postal Sports Reserves Old Bradwell United Reserves v Wodson Park Reserves Welwyn Garden City Reserves v Harpenden Town Reserves Winslow United Reserves v Totternhoe Reserves
  23. Tuesday 12th March (Kick Off 7.45pm unless stated) LEAGUE CHALLENGE TROPHY Quarter Final Oxhey Jets v Dunstable Town (Kick Off 7.30pm) PREMIER DIVISION Hanwell Town v Ampthill Town Haringey Borough v Hillingdon Borough Hertford Town v Colney Heath London Colney v Aylesbury United DIVISION ONE Buckingham Athletic v Cranfield United (Kick Off 7.30pm) Codicote v Welwyn Garden City Kentish Town v Kings Langley Stony Stratford Town v Winslow United MIDDLESEX SENIOR CHARITY CUP Quarter Final Hanworth Villa v Cockfosters RESERVE DIVISION ONE Hoddesdon Town Reserves v Kings Langley Reserves Holmer Green Reserves v Risborough Rangers Reserves Langford Reserves v St Margaretsbury Reserves Stotfold Reserves v AFC Dunstable Reserves RESERVE DIVISION TWO New Bradwell St Peter Reserves v Biggleswade United Reserves Winslow United Reserves v Buckingham Athletic Reserves Wednesday 13th March (Kick Off 7.45pm unless stated) PREMIER DIVISION Hadley v St Margaretsbury BEDS SENIOR CUP Semi Final AFC Dunstable v Barton Rovers BEDS SENIOR TROPHY FINAL Potton United v Bedford DIVISION ONE Chesham United Reserves v Southall London Lions v Langford (@ Hemel Hempstead Town FC) Wodson Park v New Bradwell St Peter RESERVE DIVISION TWO Ampthill Town Reserves v Crawley Green Reserves Thursday 14th March (Kick Off 7.30pm unless stated) HERTS CHARITY SHIELD Semi Final Oxhey Jets v Colney Heath PREMIER DIVISION Haringey Borough v Berkhamsted RESERVE DIVISION ONE Kings Langley Reserves v Cockfosters Reserves
  24. Saturday 9th March (Kick Off 3.00pm unless stated) PREMIER DIVISION AFC Dunstable v St Margaretsbury Ampthill Town v Haringey Borough Colney Heath v Berkhamsted Hanwell Town v Hadley Harefield United v Aylesbury United Hatfield Town v Hertford Town Leverstock Green v Hillingdon Borough London Colney v Dunstable Town Oxhey Jets v Biggleswade United Stotfold v London Tigers Tring Athletic v Holmer Green DIVISION ONE Amersham Town v Sun Postal Sports Buckingham Athletic v Kings Langley Chesham United Reserves v London Lions Cockfosters v Hoddesdon Town Crawley Green v Codicote Kentish Town v Bedford New Bradwell St Peter v Langford Stony Stratford Town v Wodson Park Welwyn Garden City v Harpenden Town Winslow United v Cranfield United DIVISION TWO Hale Leys United v Old Bradwell United Kent Athletic v Aston Clinton Mursley United v Aylesbury Reserves Pitstone & Ivinghoe v Caddington Risborough Rangers v Broxbourne Borough The 61FC (Luton) v Wolverton Town Totternhoe v Tring Corinthians RESERVE DIVISION ONE AFC Dunstable Reserves v Langford Reserves Hadley Reserves v Oxhey Jets Reserves Hoddesdon Town Reserves v Risborough Rangers Reserves Holmer Green Reserves v Kent Athletic Reserves Kings Langley Reserves v Stotfold Reserves London Lions Reserves v Cockfosters Reserves St Margaretsbury Reserves v The 61FC (Luton) Reserves RESERVE DIVISION TWO Biggleswade United Reserves v Ampthill Town Reserves Crawley Green Reserves v Buckingham Athletic Reserves Harpenden Town Reserves v Winslow United Reserves Old Bradwell United Reserves v New Bradwell St Peter Reserves Sun Postal Sports Reserves v Totternhoe Reserves Tring Corinthians Reserves v Welwyn Garden City Reserves
  25. Monday 4th March (Kick Off 7.45pm unless stated) LONDON SENIOR CUP Fourth Round Kingstonian v Hanwell Town Tuesday 5th March (Kick Off 7.45pm unless stated) LEAGUE CHALLENGE TROPHY Quarter Final Cockfosters v Hadley PREMIER DIVISION Dunstable Town v Biggleswade United Hatfield Town v Tring Athletic Hertford Town v Harefield United Hillingdon Borough v Oxhey Jets London Tigers v Haringey Borough BERKS & BUCKS SENIOR TROPHY Semi Final Ascot United v Aylesbury United SOUTH MIDLANDS FLOODLIGHT CUP (Senior Section) Second Round St Margaretsbury v Royston Town WEST HERTS ST MARY’S CUP Semi Final Berkhamsted v Chipperfield Corinthians DIVISION ONE Amersham Town v New Bradwell St Peter Hoddesdon Town v Sun Postal Sports Kings Langley v Southall Wodson Park v Welwyn Garden City DIVISION ONE CUP Quarter Final Stony Stratford Town v Langford RESERVE DIVISION ONE Holmer Green Reserves v Cockfosters Reserves Langford Reserves v Hadley Reserves Stotfold Reserves v The 61FC (Luton) Reserves RESERVE DIVISION TWO Sun Postal Sports Reserves v Crawley Green Reserves Winslow United Reserves v Tring Corinthians Reserves Wednesday 6th March (Kick Off 7.45pm unless stated) LEAGUE CHALLENGE TROPHY Quarter Finals Crawley Green v Codicote London Lions v Colney Heath PREMIER DIVISION AFC Dunstable v Stotfold RESERVE DIVISION TWO Ampthill Town Reserves v Totternhoe Reserves BIGGLESWADE KNOCK OUT CUP Semi Final Biggleswade United Reserves v Ickwell & Old Warden Thursday 7th March (Kick Off 7.45pm unless stated) PREMIER DIVISION Haringey Borough v St Margaretsbury RESERVE DIVISION ONE Kings Langley Reserves v London Lions Reserves St Margaretsbury Reserves v AFC Dunstable Reserves
×
×
  • Create New...