Jump to content
Fans Focus - Non League football clubs
Molly11

PREDICT A SCORE

Recommended Posts

Saturday 15th October

 

F.A. Cup - 3rd Qualifying Round

 

Basingstoke v Hartley Wintney

Slough Town v Hanworth Villa

 

EL Records Premier Challenge Cup 2nd Round

 

Farleigh Rovers v Sheerwater

Staines Lammas v Warlingham

 

Premier Division

 

Ash United v Epsom & Ewell

Chessington & Hook v Horley Town

Croydon F.C. v Badshot Lea

Egham Town v Dorking

Mole Valley SCR v Molesey

Raynes Park Vale v Guildford City

South Park v Camberley Town

Wembley v Banstead Athletic

Windsor v Colliers Wood Utd

 

Division 1

 

Bookham v Guernsey

Eversley v Bedfont Sports

Knaphill v Cobham

South Kilburn v Westfield

Spelthorne Sports v Feltham

Worcester Park v Frimley Green

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saturday 15th October

 

F.A. Cup - 3rd Qualifying Round

 

Basingstoke 2 v 0 Hartley Wintney

Slough Town 1 v 1 Hanworth Villa

 

EL Records Premier Challenge Cup 2nd Round

 

Farleigh Rovers 2 v 1 Sheerwater

Staines Lammas 2 v 1 Warlingham

 

Premier Division

 

Ash United 2 v 2 Epsom & Ewell

Chessington & Hook 1 v 2 Horley Town

Croydon F.C. 1 v 1 Badshot Lea

Egham Town 3 v 0 Dorking

Mole Valley SCR 2 v 2 Molesey

Raynes Park Vale 1 v 3 Guildford City

South Park 1 v 1 Camberley Town

Wembley 1 v 0 Banstead Athletic

Windsor 3 v 2 Colliers Wood Utd

 

Division 1

 

Bookham 0 v 4 Guernsey

Eversley 1 v 1 Bedfont Sports

Knaphill 0 v 3 Cobham

South Kilburn 2 v 1 Westfield

Spelthorne Sports 2 v 2 Feltham

Worcester Park 3 v 1 Frimley Green

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saturday 15th October

 

F.A. Cup - 3rd Qualifying Round

 

Basingstoke v Hartley Wintney 3-1

Slough Town v Hanworth Villa 1-2

 

EL Records Premier Challenge Cup 2nd Round

 

Farleigh Rovers v Sheerwater 3-1

Staines Lammas v Warlingham 1-2

 

Premier Division

 

Ash United v Epsom & Ewell 0-3

Chessington & Hook v Horley Town 0-2

Croydon F.C. v Badshot Lea 2-2

Egham Town v Dorking 3-1

Mole Valley SCR v Molesey 1-2

Raynes Park Vale v Guildford City 0-3

South Park v Camberley Town 1-1

Wembley v Banstead Athletic 2-0

Windsor v Colliers Wood Utd 3-1 (JOKER)

 

Division 1

 

Bookham v Guernsey 0-5 (ALLEN)

Eversley v Bedfont Sports 1-2

Knaphill v Cobham 1-2

South Kilburn v Westfield 1-3

Spelthorne Sports v Feltham 1-1

Worcester Park v Frimley Green 2-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saturday 15th October

 

F.A. Cup - 3rd Qualifying Round

 

Basingstoke 3-1 Hartley Wintney

Slough Town 2-1 Hanworth Villa

 

EL Records Premier Challenge Cup 2nd Round

 

Farleigh Rovers 2-1 Sheerwater

Staines Lammas 3-1 Warlingham

 

Premier Division

 

Ash United 2-2 Epsom & Ewell

Chessington & Hook 0-1 Horley Town

Croydon F.C. 1-2 Badshot Lea

Egham Town 2-0 Dorking

Mole Valley SCR 0-1 Molesey

Raynes Park Vale 1-4 Guildford City

South Park 1-2 Camberley Town

Wembley 2-1 Banstead Athletic

Windsor 3-0 Colliers Wood Utd

 

Division 1

 

Bookham 0-5 Guernsey ALLEN

Eversley 1-2 Bedfont Sports

Knaphill 1-3 Cobham

South Kilburn 1-1 Westfield

Spelthorne Sports 2-2 Feltham

Worcester Park 4-2 Frimley Green JOKER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saturday 15th October

 

F.A. Cup - 3rd Qualifying Round

 

Basingstoke 3-1 Hartley Wintney

Slough Town 3-1 Hanworth Villa

 

EL Records Premier Challenge Cup 2nd Round

 

Farleigh Rovers 2-2 Sheerwater

Staines Lammas 3-2 Warlingham

 

Premier Division

 

Ash United 2-2 Epsom & Ewell

Chessington & Hook 0-2 Horley Town

Croydon F.C. 2-1 Badshot Lea

Egham Town 2-0 Dorking JOKER

Mole Valley SCR 1-2 Molesey

Raynes Park Vale 1-3 Guildford City

South Park 2-1 Camberley Town LAVERY

Wembley 2-1 Banstead Athletic

Windsor 3-0 Colliers Wood Utd

 

Division 1

 

Bookham 0-4 Guernsey

Eversley 1-2 Bedfont Sports

Knaphill 1-3 Cobham

South Kilburn 1-1 Westfield

Spelthorne Sports 2-1 Feltham

Worcester Park 3-1 Frimley Green

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saturday 15th October

 

F.A. Cup - 3rd Qualifying Round

 

Basingstoke 3-0 Hartley Wintney

Slough Town 1-2 Hanworth Villa

 

EL Records Premier Challenge Cup 2nd Round

 

Farleigh Rovers 3-1 Sheerwater

Staines Lammas 4-2 Warlingham (Baxter)

 

Premier Division

 

Ash United 2-1 Epsom & Ewell

Chessington & Hook 1-3 Horley Town

Croydon F.C. 2-2 Badshot Lea

Egham Town 3-1 Dorking

Mole Valley SCR 1-2 Molesey

Raynes Park Vale 0-3 Guildford City

South Park 2-1 Camberley Town

Wembley 2-0 Banstead Athletic

Windsor 3-1 Colliers Wood Utd

 

Division 1

 

Bookham 0-3 Guernsey ( JOKER )

Eversley 2-2 Bedfont Sports

Knaphill 2-0 Cobham

South Kilburn 2-1 Westfield

Spelthorne Sports 3-2 Feltham

Worcester Park 4-1 Frimley Green

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saturday 15th October

 

F.A. Cup - 3rd Qualifying Round

 

Basingstoke 3-0 Hartley Wintney

Slough Town 1-2 Hanworth Villa

 

EL Records Premier Challenge Cup 2nd Round

 

Farleigh Rovers 3-1 Sheerwater

Staines Lammas 4-2 Warlingham (Baxter)

 

Premier Division

 

Ash United 2-1 Epsom & Ewell

Chessington & Hook 1-3 Horley Town

Croydon F.C. 2-2 Badshot Lea

Egham Town 3-1 Dorking

Mole Valley SCR 1-2 Molesey

Raynes Park Vale 0-3 Guildford City

South Park 2-1 Camberley Town

Wembley 2-0 Banstead Athletic

Windsor 3-1 Colliers Wood Utd

 

Division 1

 

Bookham 0-3 Guernsey ( JOKER )

Eversley 2-2 Bedfont Sports

Knaphill 2-0 Cobham

South Kilburn 2-1 Westfield

Spelthorne Sports 3-2 Feltham

Worcester Park 4-1 Frimley Green

Saturday 15th October

 

F.A. Cup - 3rd Qualifying Round

 

Basingstoke v Hartley Wintney 4-1

Slough Town v Hanworth Villa 2-1

 

EL Records Premier Challenge Cup 2nd Round

 

Farleigh Rovers v Sheerwater 2-2

Staines Lammas v Warlingham 2-3 joseph

 

Premier Division

 

Ash United v Epsom & Ewell 2-1

Chessington & Hook v Horley Town 0-2

Croydon F.C. v Badshot Lea 1-1

Egham Town v Dorking 2-1

Mole Valley SCR v Molesey 2-0

Raynes Park Vale v Guildford City 0-3

South Park v Camberley Town 2-2

Wembley v Banstead Athletic3-1

Windsor v Colliers Wood Utd 4-0

 

Division 1

 

Bookham v Guernsey 0-3 joker

Eversley v Bedfont Sports 2-1

Knaphill v Cobham 1-2

South Kilburn v Westfield 3-2

Spelthorne Sports v Feltham 2-0

Worcester Park v Frimley Green 5-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saturday 15th October

 

F.A. Cup - 3rd Qualifying Round

 

Basingstoke v Hartley Wintney 4-2

Slough Town v Hanworth Villa 1-2

 

EL Records Premier Challenge Cup 2nd Round

 

Farleigh Rovers v Sheerwater 3-1

Staines Lammas v Warlingham 2-1

 

Premier Division

 

Ash United v Epsom & Ewell 3-1

Chessington & Hook v Horley Town 1-3

Croydon F.C. v Badshot Lea 2-1

Egham Town v Dorking 4-1

Mole Valley SCR v Molesey 2-3

Raynes Park Vale v Guildford City 1-3

South Park v Camberley Town 0-2

Wembley v Banstead Athletic 2-1

Windsor v Colliers Wood Utd 5-3

 

Division 1

 

Bookham v Guernsey 0-4 ALLEN

Eversley v Bedfont Sports 3-2

Knaphill v Cobham 1-1

South Kilburn v Westfield 0-3 JONES

Spelthorne Sports v Feltham 3-1

Worcester Park v Frimley Green 2-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saturday 15th October

 

F.A. Cup - 3rd Qualifying Round

 

Basingstoke 3-1 Hartley Wintney

Slough Town 0-2 Hanworth Villa

 

EL Records Premier Challenge Cup 2nd Round

 

Farleigh Rovers 2-2 Sheerwater

Staines Lammas 2-1 Warlingham

 

Premier Division

 

Ash United 1-2 Epsom & Ewell

Chessington & Hook 2-3 Horley Town (Hough)

Croydon F.C. 3-1 Badshot Lea

Egham Town 1-1 Dorking

Mole Valley SCR 1-3 Molesey

Raynes Park Vale 0-5 Guildford City

South Park 2-0 Camberley Town

Wembley 3-1 Banstead Athletic

Windsor 2-0 Colliers Wood Utd

 

Division 1

 

Bookham 0-6 Guernsey

Eversley 1-4 Bedfont Sports (Joker)

Knaphill 1-1 Cobham

South Kilburn 2-2 Westfield

Spelthorne Sports 2-0 Feltham

Worcester Park 1-2 Frimley Green

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saturday 15th October

 

F.A. Cup - 3rd Qualifying Round

 

Basingstoke v Hartley Wintney 4-2

Slough Town v Hanworth Villa 1-2

 

EL Records Premier Challenge Cup 2nd Round

 

Farleigh Rovers v Sheerwater 3-1

Staines Lammas v Warlingham 2-1

 

Premier Division

 

Ash United v Epsom & Ewell 3-1

Chessington & Hook v Horley Town 1-3

Croydon F.C. v Badshot Lea 2-1

Egham Town v Dorking 4-1

Mole Valley SCR v Molesey 2-3

Raynes Park Vale v Guildford City 1-3

South Park v Camberley Town 0-2

Wembley v Banstead Athletic 2-1

Windsor v Colliers Wood Utd 5-3

 

Division 1

 

Bookham v Guernsey 0-4 ALLEN

Eversley v Bedfont Sports 3-2

Knaphill v Cobham 1-1

South Kilburn v Westfield 0-3 JONES

Spelthorne Sports v Feltham 3-1

Worcester Park v Frimley Green 2-1

 

N.L.N. joker is spelt JOKER not JONES?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saturday 15th October

 

F.A. Cup - 3rd Qualifying Round

 

Basingstoke 4-1 Hartley Wintney (Joker, scorer: Sills)

Slough Town 0-1 Hanworth Villa

 

EL Records Premier Challenge Cup 2nd Round

 

Farleigh Rovers 0-1 Sheerwater

Staines Lammas 1-2 Warlingham

 

Premier Division

 

Ash United 1-0 Epsom & Ewell

Chessington & Hook 0-2 Horley Town

Croydon F.C. 2-0 Badshot Lea

Egham Town 2-1 Dorking

Mole Valley SCR 1-1 Molesey

Raynes Park Vale 0-3 Guildford City

South Park 3-2 Camberley Town

Wembley 2-1 Banstead Athletic

Windsor 3-3 Colliers Wood Utd

 

Division 1

 

Bookham 1-4 Guernsey

Eversley 1-1 Bedfont Sports

Knaphill 1-1 Cobham

South Kilburn 0-2 Westfield

Spelthorne Sports 2-1 Feltham

Worcester Park 3-1 Frimley Green

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saturday 15th October

 

F.A. Cup - 3rd Qualifying Round

 

Basingstoke 2 v 0 Hartley Wintney

Slough Town 1 v 2 Hanworth Villa

 

EL Records Premier Challenge Cup 2nd Round

 

Farleigh Rovers 2 v 1 Sheerwater

Staines Lammas 1 v 2 Warlingham

 

Premier Division

 

Ash United 1 v 3 Epsom & Ewell

Chessington & Hook 1 v 1 Horley Town

Croydon F.C. 2 v 1 Badshot Lea

Egham Town 4 v 0 Dorking

Mole Valley SCR 1 v 3 Molesey

Raynes Park Vale 0 v 3 Guildford City

South Park 2 v 1 Camberley Town

Wembley 1 v 0 Banstead Athletic

Windsor 3 v 1 Colliers Wood Utd (O'Toole, Joker)

 

Division 1

 

Bookham 1 v 3 Guernsey

Eversley 1 v 1 Bedfont Sports

Knaphill 1 v 2 Cobham

South Kilburn 2 v 0 Westfield

Spelthorne Sports 2 v 1 Feltham

Worcester Park 2 v 1 Frimley Green

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saturday 15th October

 

F.A. Cup - 3rd Qualifying Round

 

Basingstoke 3-1 Hartley Wintney

Slough Town 2-0 Hanworth Villa

 

EL Records Premier Challenge Cup 2nd Round

 

Farleigh Rovers 2-1 Sheerwater

Staines Lammas 1-3 Warlingham (Dias)

 

Premier Division

 

Ash United 1-2 Epsom & Ewell

Chessington & Hook 1-3 Horley Town

Croydon F.C. 2-0 Badshot Lea

Egham Town 2-1 Dorking

Mole Valley SCR 1-2 Molesey

Raynes Park Vale 1-3 Guildford City (Joker)

South Park 2-0 Camberley Town

Wembley 5-0 Banstead Athletic

Windsor 3-1 Colliers Wood Utd

 

Division 1

 

Bookham 0-3 Guernsey

Eversley 2-2 Bedfont Sports

Knaphill 1-2 Cobham

South Kilburn 1-2 Westfield

Spelthorne Sports 3-0 Feltham

Worcester Park 1-2 Frimley Green

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saturday 15th October

 

F.A. Cup - 3rd Qualifying Round

 

Basingstoke v Hartley Wintney 2-1

Slough Town v Hanworth Villa 1-1

 

EL Records Premier Challenge Cup 2nd Round

 

Farleigh Rovers v Sheerwater 2-1

Staines Lammas v Warlingham 1-3

 

Premier Division

 

Ash United v Epsom & Ewell 1-2

Chessington & Hook v Horley Town 1-3 Hough

Croydon F.C. v Badshot Lea 1-2

Egham Town v Dorking 3-2

Mole Valley SCR v Molesey 1-2

Raynes Park Vale v Guildford City 1-3 joker

South Park v Camberley Town 1-1

Wembley v Banstead Athletic 1-3

Windsor v Colliers Wood Utd 3-1

 

Division 1

 

Bookham v Guernsey 1-3

Eversley v Bedfont Sports 1-2

Knaphill v Cobham 0-2

South Kilburn v Westfield 1-3

Spelthorne Sports v Feltham 3-2

Worcester Park v Frimley Green 3-0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saturday 15th October

 

F.A. Cup - 3rd Qualifying Round

 

Basingstoke v Hartley Wintney 3-0 Sills

Slough Town v Hanworth Villa 1-2

 

EL Records Premier Challenge Cup 2nd Round

 

Farleigh Rovers v Sheerwater 3-1

Staines Lammas v Warlingham 3-2

 

Premier Division

 

Ash United v Epsom & Ewell 1-2

Chessington & Hook v Horley Town 0-2

Croydon F.C. v Badshot Lea 1-1

Egham Town v Dorking 3-1

Mole Valley SCR v Molesey 0-2

Raynes Park Vale v Guildford City 0-3 Joker

South Park v Camberley Town 1-2

Wembley v Banstead Athletic 1-1

Windsor v Colliers Wood Utd 2-0

 

Division 1

 

Bookham v Guernsey 0-2

Eversley v Bedfont Sports 2-1

Knaphill v Cobham 1-1

South Kilburn v Westfield 1-2

Spelthorne Sports v Feltham 3-2

Worcester Park v Frimley Green 2-0

Share this post


Link to post
Share on other sites

F.A. Cup - 3rd Qualifying Round

 

Basingstoke v Hartley Wintney 3-1

Slough Town v Hanworth Villa 1-2

 

EL Records Premier Challenge Cup 2nd Round

 

Farleigh Rovers v Sheerwater 3-0

Staines Lammas v Warlingham 2-3

 

Premier Division

 

Ash United v Epsom & Ewell 1-1

Chessington & Hook v Horley Town 1-3

Croydon F.C. v Badshot Lea 1-2

Egham Town v Dorking 2-0 marvell

Mole Valley SCR v Molesey 1-1

Raynes Park Vale v Guildford City 1-3

South Park v Camberley Town 2-2

Wembley v Banstead Athletic 2-0

Windsor v Colliers Wood Utd 3-1

 

Division 1

 

Bookham v Guernsey 0-4 joker

Eversley v Bedfont Sports 0-1

Knaphill v Cobham 1-1

South Kilburn v Westfield 2-1

Spelthorne Sports v Feltham 3-1

Worcester Park v Frimley Green 4-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saturday 15th October

 

F.A. Cup - 3rd Qualifying Round

 

Basingstoke 3 v 1 Hartley Wintney

Slough Town 2 v 2 Hanworth Villa

 

EL Records Premier Challenge Cup 2nd Round

 

Farleigh Rovers 3 v 2 Sheerwater

Staines Lammas 3 v 2 Warlingham

 

Premier Division

 

Ash United 1 v 2 Epsom & Ewell Jarman

Chessington & Hook 1 v 3 Horley Town

Croydon F.C. 0 v 1 Badshot Lea

Egham Town 3 v 1 Dorking

Mole Valley SCR 1 v 2 Molesey

Raynes Park Vale 0 v 3 Guildford City Joker

South Park 1 v 1 Camberley Town

Wembley 2 v 1 Banstead Athletic

Windsor 3 v 0 Colliers Wood Utd

 

Division 1

 

Bookham 1 v 2 Guernsey

Eversley 1 v 1 Bedfont Sports

Knaphill 1 v 1 Cobham

South Kilburn 1 v 2 Westfield

Spelthorne Sports 2 v 2 Feltham

Worcester Park 2 v 1 Frimley Green

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saturday 15th October

 

F.A. Cup - 3rd Qualifying Round

 

Basingstoke v Hartley Wintney 3-0

Slough Town v Hanworth Villa 2-1

 

EL Records Premier Challenge Cup 2nd Round

 

Farleigh Rovers v Sheerwater 2-1

Staines Lammas v Warlingham 2-1

 

Premier Division

 

Ash United v Epsom & Ewell 1-2

Chessington & Hook v Horley Town 0-2

Croydon F.C. v Badshot Lea 1-1

Egham Town v Dorking 3-1

Mole Valley SCR v Molesey 1-2

Raynes Park Vale v Guildford City 0-2

South Park v Camberley Town 1-2

Wembley v Banstead Athletic 2-0

Windsor v Colliers Wood Utd 3-2

 

Division 1

 

Bookham v Guernsey 0-6 JOKER / ALLEN

Eversley v Bedfont Sports 1-3

Knaphill v Cobham 1-2

South Kilburn v Westfield 1-2

Spelthorne Sports v Feltham 2-1

Worcester Park v Frimley Green 2-0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saturday 15th October

 

F.A. Cup - 3rd Qualifying Round

 

Basingstoke v Hartley Wintney 4-1 (Sills) (JOKER)

Slough Town v Hanworth Villa 0-1

 

EL Records Premier Challenge Cup 2nd Round

 

Farleigh Rovers v Sheerwater 1-2

Staines Lammas v Warlingham 3-2

 

Premier Division

 

Ash United v Epsom & Ewell 3-2

Chessington & Hook v Horley Town 0-3

Croydon F.C. v Badshot Lea 2-0

Egham Town v Dorking 1-1

Mole Valley SCR v Molesey 3-1

Raynes Park Vale v Guildford City 0-2

South Park v Camberley Town 3-1

Wembley v Banstead Athletic 4-1

Windsor v Colliers Wood Utd 2-2

 

Division 1

 

Bookham v Guernsey 2-4

Eversley v Bedfont Sports 1-1

Knaphill v Cobham 0-2

South Kilburn v Westfield 2-2

Spelthorne Sports v Feltham 3-2

Worcester Park v Frimley Green 4-0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saturday 15th October

 

F.A. Cup - 3rd Qualifying Round

 

Basingstoke 4 v Hartley Wintney 1

Slough Town 3 v Hanworth Villa 2

 

EL Records Premier Challenge Cup 2nd Round

 

Farleigh Rovers 2 v Sheerwater 1

Staines Lammas 1 v Warlingham 2

 

Premier Division

 

Ash United 1 v Epsom & Ewell 2

Chessington & Hook 3 v Horley Town 2

Croydon F.C. 1 v Badshot Lea 1

Egham Town 3 v Dorking 1

Mole Valley SCR 2 v Molesey 2

Raynes Park Vale 0 v Guildford City 5

South Park 2 v Camberley Town 0

Wembley 2 v Banstead Athletic 1

Windsor 2 v Colliers Wood Utd 1

 

Division 1

 

Bookham 1 v Guernsey 2

Eversley 2 v Bedfont Sports 1

Knaphill 1 v Cobham 1

South Kilburn 1 v Westfield 2

Spelthorne Sports 3 v Feltham 1

Worcester Park 3 v Frimley Green 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saturday 15th October

 

F.A. Cup - 3rd Qualifying Round

 

Basingstoke 4 v Hartley Wintney 1

Slough Town 3 v Hanworth Villa 2

 

EL Records Premier Challenge Cup 2nd Round

 

Farleigh Rovers 2 v Sheerwater 1

Staines Lammas 1 v Warlingham 2

 

Premier Division

 

Ash United 1 v Epsom & Ewell 2

Chessington & Hook 3 v Horley Town 2

Croydon F.C. 1 v Badshot Lea 1

Egham Town 3 v Dorking 1

Mole Valley SCR 2 v Molesey 2

Raynes Park Vale 0 v Guildford City 5

South Park 2 v Camberley Town 0

Wembley 2 v Banstead Athletic 1

Windsor 2 v Colliers Wood Utd 1

 

Division 1

 

Bookham 1 v Guernsey 2

Eversley 2 v Bedfont Sports 1

Knaphill 1 v Cobham 1

South Kilburn 1 v Westfield 2

Spelthorne Sports 3 v Feltham 1

Worcester Park 3 v Frimley Green 1

Joker - Egham

G/S - Lavery - South Park

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saturday 15th October

 

F.A. Cup - 3rd Qualifying Round

 

Basingstoke 3-0 Hartley Wintney

Slough Town 3-1 Hanworth Villa

 

EL Records Premier Challenge Cup 2nd Round

 

Farleigh Rovers 2-0 Sheerwater

Staines Lammas 3-2 Warlingham

 

Premier Division

 

Ash United 2-1 Epsom & Ewell

Chessington & Hook 1-3 Horley Town

Croydon F.C. 1-1 Badshot Lea

Egham Town 3-1 Dorking

Mole Valley SCR 2-4 Molesey

Raynes Park Vale 1-3 Guildford City

South Park 2-2 Camberley Town

Wembley 3-0 Banstead Athletic

Windsor 3-1 Colliers Wood Utd (joker)

 

Division 1

 

Bookham 0-5 Guernsey (Allen)

Eversley 2-1 Bedfont Sports

Knaphill 1-2 Cobham

South Kilburn 2-0 Westfield

Spelthorne Sports 3-2 Feltham

Worcester Park 3-0 Frimley Green

Share this post


Link to post
Share on other sites

Basingstoke 2 v Hartley Wintney 1

Slough Town 4 v Hanworth Villa 1

 

EL Records Premier Challenge Cup 2nd Round

 

Farleigh Rovers 2 v Sheerwater 1

Staines Lammas 1 v Warlingham 2

 

Premier Division

 

Ash United 2 v Epsom & Ewell 2

Chessington & Hook 1 v Horley Town 2

Croydon F.C. 1 v Badshot Lea 2

Egham Town 3 v Dorking 1 (Grave - Joker)

Mole Valley SCR 1 v Molesey 1

Raynes Park Vale 2 v Guildford City 2

South Park 1 v Camberley Town 2

Wembley 1 v Banstead Athletic 0

Windsor 3 v Colliers Wood Utd 2

 

Division 1

 

Bookham 1 v Guernsey 2

Eversley 1 v Bedfont Sports 2

Knaphill 2 v Cobham 2

South Kilburn 4 v Westfield 1

Spelthorne Sports 2 v Feltham 1

Worcester Park 1 v Frimley Green 2

<p class="ipsLikeBar right clearfix" id="rep_post_1762753" style="margin-top: 10px; margin-right: 0px; margin-bottom: 10px; margin-left: 0px; padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; float: right; font-size: 11px; ">

Edited by spy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saturday 15th October

 

F.A. Cup - 3rd Qualifying Round

 

Basingstoke 3 v 0 Hartley Wintney

Slough Town 2 v 1 Hanworth Villa

 

EL Records Premier Challenge Cup 2nd Round

 

Farleigh Rovers 2 v 1 Sheerwater

Staines Lammas 1 v 2 Warlingham

 

Premier Division

 

Ash United 1 v 2 Epsom & Ewell

Chessington & Hook 0 v 3 Horley Town

Croydon F.C. 2 v 1 Badshot Lea

Egham Town 3 v 0 Dorking

Mole Valley SCR 1 v 1 Molesey

Raynes Park Vale 1 v 4 Guildford City

South Park 1 v 2 Camberley Town

Wembley 2 v 1 Banstead Athletic

Windsor 3 v 1 Colliers Wood Utd

 

Division 1

 

Bookham 0 v 4 Guernsey (Allen) (Joker)

Eversley 2 v 1 Bedfont Sports

Knaphill 1 v 2 Cobham

South Kilburn 1 v 2 Westfield

Spelthorne Sports 2 v 1 Feltham

Worcester Park 2 v 2 Frimley Green

Share this post


Link to post
Share on other sites

F.A. Cup - 3rd Qualifying Round

 

Basingstoke 2 v1 Hartley Wintney

Slough Town 1 v1 Hanworth Villa

 

EL Records Premier Challenge Cup 2nd Round

 

Farleigh Rovers2 v1 Sheerwater

Staines Lammas 1v1 Warlingham

 

Premier Division

 

Ash United 1v1 Epsom & Ewell

Chessington & Hook 0v2 Horley Town (Hough)(Joker)

Croydon F.C. 2v1 Badshot Lea

Egham Town 2v1 Dorking

Mole Valley SCR 1v1 Molesey

Raynes Park Vale 1v1 Guildford City

South Park 1v2 Camberley Town

Wembley 2v2 Banstead Athletic

Windsor 2v1 Colliers Wood Utd

 

Division 1

 

Bookham 1v3 Guernsey

Eversley 1v2 Bedfont Sports

Knaphill 1v3 Cobham

South Kilburn 2v1 Westfield

Spelthorne Sports 2v1 Feltham

Worcester Park 3v1 Frimley Green

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...